"Вона відчуває, що її незабаром можуть заарештувати і суспільство дізнається про нові подробиці в її справі", - психолог про Надію Савченко

Останні виступи та заяви народного депутата Надії Савченко говорять про те, що вона знаходиться на межі зриву.

Надія Савченко

Про це повідомляє "КП в Україні" з посиланням на відомого київського психолога, не називаючи його імені, передають Патріоти України.

Так, у фахівця запитали, про що може свідчити часте згадування Савченко епізоду свого повернення в Україну. "Три роки тому, коли ви мене зустрічали після звільнення, тоді ви мені дарували квіти. Але тоді я вам сказала: сьогодні ви мені даруєте квіти, а завтра може вийти так, що закидаєте камінням. Я до цього готова", - заявляє нардеп.

За словами психолога, якщо людина неодноразово повторює подібні фрази, це дійсно може свідчити про внутрішню вину людини і її бажання виправдатися. "Звичайно, провини може і не бути. Але очевидно - політик чогось побоюється, відчуває, що її незабаром можуть заарештувати і суспільство дізнається про якісь нові подробиці в її справі. Звідси нескінченне зациклення на фразі, яка, на її думку, може стати психологічним захистом", - говорить фахівець.

Також він зазначив, що у Савченко помітні ознаки нестабільного поведінки. "Вона на межі зриву. Надія намагається виглядати різкою і рішучою при всьому своєму інфантилізмі: наївному підході і невмінні своєчасно приймати продумані рішення", - говорить фахівець.

Також психолог зазначив, що Савченко не вміє грати в підкилимні ігри. "Савченко боєць тільки тоді, коли треба взяти шашку і побігти вперед. Тому її збиває цей стрес і робить їй ще гірше. Результат - те, що ми чуємо в її нескладних виступах", - упевнений він.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...