"Вона відчуває, що її незабаром можуть заарештувати і суспільство дізнається про нові подробиці в її справі", - психолог про Надію Савченко

Останні виступи та заяви народного депутата Надії Савченко говорять про те, що вона знаходиться на межі зриву.

Надія Савченко

Про це повідомляє "КП в Україні" з посиланням на відомого київського психолога, не називаючи його імені, передають Патріоти України.

Так, у фахівця запитали, про що може свідчити часте згадування Савченко епізоду свого повернення в Україну. "Три роки тому, коли ви мене зустрічали після звільнення, тоді ви мені дарували квіти. Але тоді я вам сказала: сьогодні ви мені даруєте квіти, а завтра може вийти так, що закидаєте камінням. Я до цього готова", - заявляє нардеп.

За словами психолога, якщо людина неодноразово повторює подібні фрази, це дійсно може свідчити про внутрішню вину людини і її бажання виправдатися. "Звичайно, провини може і не бути. Але очевидно - політик чогось побоюється, відчуває, що її незабаром можуть заарештувати і суспільство дізнається про якісь нові подробиці в її справі. Звідси нескінченне зациклення на фразі, яка, на її думку, може стати психологічним захистом", - говорить фахівець.

Також він зазначив, що у Савченко помітні ознаки нестабільного поведінки. "Вона на межі зриву. Надія намагається виглядати різкою і рішучою при всьому своєму інфантилізмі: наївному підході і невмінні своєчасно приймати продумані рішення", - говорить фахівець.

Також психолог зазначив, що Савченко не вміє грати в підкилимні ігри. "Савченко боєць тільки тоді, коли треба взяти шашку і побігти вперед. Тому її збиває цей стрес і робить їй ще гірше. Результат - те, що ми чуємо в її нескладних виступах", - упевнений він.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Мені пох*й!": Український музикант навіть не знає, що на Донбасі триває війна (відео)

неділя, 5 грудень 2021, 15:00

Бардаш родом з Алчевська. Але там він вже давно не живе. І, за його словами, не збирається туди повертатися тому, що не сумує за рідним краєм. Український продюсер і музикант Юрій Бардаш, який виступає під ім'ям YOURA, не знав, що на Донбасі досі трива...

З архіву ПУ. Названо ТОП-10 вживаних "безпроблемних" авто (фото)

неділя, 5 грудень 2021, 4:00

Відшукати серед величезного числа пропозицій хороший старий автомобіль – завдання не з простих. Однак, якщо не гнатися за престижністю авто, то вибрати можна. 1. Mazda 6. Дуже привабливий автомобіль у всіх сенсах. Виробники оснастили Mazda 6 безліччю р...