"Врятуйте 25 мільйонів "русских" людей!": Екс-нардеп-утікач закликав Росію розпочати вторгнення в Україну

Марков зазначив, що "русскими" вважає 20-25 мільйонів населення рідної країни, в зв'язку з чим він переконаний в необхідності присутності окупантів в Україні.

Екс-депутат Верховної Ради, який втік у Росію, Ігор Марков в прямому ефірі пропагандистського ток-шоу «Вечір з Володимиром Соловйовим» звернувся із закликом до країни-агресора почати в Україні «визвольну місію» і «врятувати» половину народу нашої країни, передають Патріоти України.

«В Україні 20-25 мільйонів "русских людей". Хлопці, якщо їх там кинути і залишити там, ці втрати будуть сумірні з втратами у Великій вітчизняній війні. Звичайно, їх ніхто не вб'є, але "русскими" вони бути перестануть. Перш за все, вони будуть вважати, що ми їх зрадили, і правильно будуть вважати, а по-друге, їх просто перекують через якийсь час», - сказав Марков.

Пропагандист Кремля Дмитро Куликов спробував заперечити словам зрадника України, підкресливши, що перекувати "русских" неможливо. Але Марков і далі продовжив стояти на своєму і закликати Росію до вторгнення в чужу державу.

Інші публікації автора

Як австрійці господарювали в українському селищі під час Першої світової (фото)

неділя, 23 червень 2024, 22:55

На знімках зображені солдати та місцеві мешканці. Фото зберігаються у Австрійському державному архів. Журналісти пропонують переглянути світлини селища Перегінське - тепер Рожнятівський район Івано-Франківської області, передають Патріоти України. Вони...

Трійця: Легке меню до святкового столу (фото, відео)

неділя, 23 червень 2024, 5:40

На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...