"Врятуйте 25 мільйонів "русских" людей!": Екс-нардеп-утікач закликав Росію розпочати вторгнення в Україну

Марков зазначив, що "русскими" вважає 20-25 мільйонів населення рідної країни, в зв'язку з чим він переконаний в необхідності присутності окупантів в Україні.

Екс-депутат Верховної Ради, який втік у Росію, Ігор Марков в прямому ефірі пропагандистського ток-шоу «Вечір з Володимиром Соловйовим» звернувся із закликом до країни-агресора почати в Україні «визвольну місію» і «врятувати» половину народу нашої країни, передають Патріоти України.

«В Україні 20-25 мільйонів "русских людей". Хлопці, якщо їх там кинути і залишити там, ці втрати будуть сумірні з втратами у Великій вітчизняній війні. Звичайно, їх ніхто не вб'є, але "русскими" вони бути перестануть. Перш за все, вони будуть вважати, що ми їх зрадили, і правильно будуть вважати, а по-друге, їх просто перекують через якийсь час», - сказав Марков.

Пропагандист Кремля Дмитро Куликов спробував заперечити словам зрадника України, підкресливши, що перекувати "русских" неможливо. Але Марков і далі продовжив стояти на своєму і закликати Росію до вторгнення в чужу державу.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

п’ятниця, 30 вересень 2022, 6:11

30 вересня святкують день ангела жінок на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я, любові, благополуччя собі і своїй родині. Вранці в ...

З архіву ПУ. Кухня літа: Рецепти швидких, смачних та простих страв з кабачків

п’ятниця, 15 липень 2022, 23:55

Страви з кабачків – це те, без чого важко уявити собі літо! Цей овоч дуже універсальний – з кабачків можна готувати перші, другі страви та закуски. Рецепти з кабачками дуже прості у приготуванні, то ж з ними впорається будь-хто. Окрім своїх корисних вл...