Для багатьох країн, зокрема і для України, початок ХХ ст., став буремним часом, передають Патріоти України з посиланням на "Німецьку хвилю".
У 1918 році Українська Народна Республіка підписала Брест-Литовський мирний договір з Центральними державами Європи. На українські землі рушило об'єднане німецько-австро-угорське військо. Історик Михайло Ковальчук доводить, що угода не передбачала вступу армій Четверного союзу в Україну - їх запросили на власну руку делегати УНР. Потім протестувати вже було пізно.
Німецько-австрійські війська допомогли вигнати з України більшовицькі загони. Але 29 квітня 1918 року вони перетворились із союзників на окупантів, коли розігнали законну Центральну Раду.
Німецькі військові фотографували людей, тварин, міста на згадку. Тепер, через 100 років, можемо подивитись на тогочасний світ, що відобразився у їхніх фотографіях. Деякі зі знімків публікуються вперше.
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...
Після Великодня почалася Світла седмиця. Кожен день цього тижня має свої традиції. Цьогоріч 23 квітня східні та західні християни разом відзначають Світлу середу. Про традиції третього дня Світлої седмиці переказують Патріоти України. Далі - мовою ориг...