11 баксів за штуку: Паспорти громадян України продаються в даркнеті (фотофакт)

Дослідження проводилося в кінці вересня цього року.

Дослідницьке агентство Comparitech провело дослідження, в рамках якого фахівці компанії спробували визначити вартість паспортів громадян різних країн, які можна придбати в даркнеті. Дослідження проводилося в кінці вересня цього року, передають Патріоти України.

Основна частина аналізу була присвячена сканованим версіям і зображенням реальних паспортів. Всього було знайдено 48 унікальних сканованих версій реальних паспортів, 38 з яких не супроводжувалися будь-якими підтверджуючими посвідченнями або документами. Ці 48 копій паспортів охоплюють громадян 20 країн, в тому числі є одна сканована копія українського паспорта. У таблиці представлені розцінки на виявлені копії паспортів.

В цілому, в рамках дослідження було встановлено, що ціна цифрової сканованої копії паспорта становить, в середньому, всього $ 14,71 (ціна українського паспорта виявилася нижче середнього значення - $ 11). Якщо ж до такої копії додаються будь-які документи, що підтверджують його достовірність (наприклад, фотографія реальної людини з паспортом, водійське посвідчення на те ж ім'я, рахунки на комунальні послуги), то середня ціна збільшується до $ 61,27. Найдорожчими і, в той же час, найбільш поширеними є австралійські паспорти. За їх скановані копії просять $ 32. Середня ціна реального фізичного паспорта становить значні $ 13567. У той же час середня ціна підробленого фізичного паспорта - близько $ тисячі чотириста сімдесяти восьми.

У багатьох випадках сканована копія доповнюється будь-якими додатковими документами, які підтверджують реальність особистості. Це можуть бути копії інших посвідчень особи, посвідчення водія, рахунків на оплату комунальних послуг. Також поширені фотографії документів, на яких сам власник документа тримає його в руках. Тим самим підтверджується, що на фотографії документа вказана реальна людина. Ці додаткові підтверджуючі документи в кілька разів підвищують вартість сканованої копії паспорта.

Причиною тому є той факт, що для перевірки істинності адреси або особистості на сайтах потрібно кілька форм ідентифікації людини. Такі перевірки часто є частиною процесу відновлення облікового запису, до якого користувач втратив доступ і повинен довести, що йому повинні відновити доступ як реальному власнику.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

14 вересня - Воздвиження Хреста Господнього: Що категорично не можна робити в цей святковий день

субота, 14 вересень 2024, 0:10

14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...

Різдво Пресвятої Богородиці: Ця сильна молитва, прочитана з чистою душею, допоможе здійснити найзаповітніші бажання

неділя, 8 вересень 2024, 5:00

Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...