Для спостережень за красивим природним явищем потрібно ясне небо, не засвічені міськими вогнями. Побачити метеор в великому місті шансів мало, треба від'їхати кудись на природу.
Телескоп, та й взагалі будь-яка оптика, можуть швидше перешкодити, ніж допомогти - у оптичних інструментів дуже маленьке поле зору, а метеор може з'явитися майже де завгодно. Проте, варто мати на увазі, що радіант метеорного потоку, т. Е. Та точка, з якої, з точки зору земного спостерігача, вилітають "падаючі зірки", в разі Геменід знаходиться близько яскравої зірки Кастор, неподалік від горизонту.
Пізнати Геменіди нескладно - це яскраві метеори білого кольору. Іноді в поле зору потрапляють справжні боліди! Фотографувати їх краще на довгій витримці, тоді на знімку вийдуть ефектні треки.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...