Для спостережень за красивим природним явищем потрібно ясне небо, не засвічені міськими вогнями. Побачити метеор в великому місті шансів мало, треба від'їхати кудись на природу.
Телескоп, та й взагалі будь-яка оптика, можуть швидше перешкодити, ніж допомогти - у оптичних інструментів дуже маленьке поле зору, а метеор може з'явитися майже де завгодно. Проте, варто мати на увазі, що радіант метеорного потоку, т. Е. Та точка, з якої, з точки зору земного спостерігача, вилітають "падаючі зірки", в разі Геменід знаходиться близько яскравої зірки Кастор, неподалік від горизонту.
Пізнати Геменіди нескладно - це яскраві метеори білого кольору. Іноді в поле зору потрапляють справжні боліди! Фотографувати їх краще на довгій витримці, тоді на знімку вийдуть ефектні треки.
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...