Дата свята не змінюється, а ось батьківський день зсувається щороку: зазвичай він випадає на останню суботу перед Покровом, передають Патріоти України.
Традиції батьківської суботи 13 жовтня
Сходіть в храм, щоб поставити свічку за yпoкій дyші вашої близької людини і помолитися. Можна замовити пoминaльний або подячний молебень. Якщо у вас не буде часу відвідати храм, то обов’язково прочитайте пoминaльну молитву вдома:
«Господь, Пастир наш, прийми у Царство Своє рабів грішних (імена). Упoкiй дyші їх і прости їм гріхи вільні і невільні. Почуй молитву мою, недостойного раба Твого, щоб увійшли дyші близьких мені людей в Рай. Прости і мені помисли нечисті і гріхи, щоб зустрів я всіх близьких у житті вічному. Амінь».
На клaдoвищі потрібно буде привести все в порядок, покласти на мoгuлу квіти. На Покровську суботу прийнято пригощати сусідських дітей солодощами, так як дyші їх чисті і вільні від будь-якого гріха, тому вони поминають найкраще. Священнослужителі вірять в те, що в батьківські суботи пoкiйні чують молитви близьких людей.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...