"21 вересня Росію буде проінформовано про непродовження договору про дружбу", - Клімкін

Українське Міністерство закордонних справ повідомить про припинення договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною та РФ усім міжнародним організаціям.

21 вересня Міністерство закордонних справ проінформує Російську Федерацію про непродовження договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною та РФ. Про це 19 вересня журналістам заявив глава відомства Павло Клімкін, передають Патріоти України.

За словами глави відомства, Україна вже підготувала необхідні документи для російської сторони. "Ми проінформуємо паралельно всі міжнародні організації, і, звичайно, ООН, бо це необхідно. Але і також усі інші міжнародні організації про непродовження договору", – додав Клімкін.

Джерело: УНІАН
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Вибори президента Білорусі: Глава виборчої комісії зізнався у фальсифікації результатів волевиявлення народу на користь Лукашенка (аудіо)

субота, 15 серпень 2020, 0:10

Сергій Піталенко підтвердив, що членів комісії змушували писати під диктовку. У Білорусі, де 9 серпня відбулися президентські вибори, глава однієї з дільничних комісій Вітебська визнав, що результати голосування були сфальсифіковані. Члени комісії пере...

Хто прагне волі та уникнути репресій: Україна готова працевлаштувати в себе тисячі білоруських айтішників

субота, 15 серпень 2020, 0:06

Недавні серйозні обмеження з доступом до інтернету, мобільного зв'язку та систематичні перебої в роботі банківської системи змушують ІТ-компанії Білорусі шукати можливості для переїзду в іншу країну, пояснив Федоров. Кабінет міністрів України забезпечи...