Масонська ложа німецького міста Кведлінбург вирішила опублікувати щоденник офіцера СС, в якому знаходиться інформація про 11 скарбів Гітлера в Польщі.
Ці записи були зроблені нацистським офіцером Егоном Олленхауером під час відступу Вермахту з території Польщі, передають Патріоти України з посиланням на The First News. За наказом Гітлера в різних куточках країни були заховані золото і найбільші твори мистецтва.
За словами представників кведлінбургскої масонської ложі, Олленхауер грав ключову роль в операції СС, виступаючи в ролі «сполучної ланки» між місцевими аристократами, які захотіли заховати свої коштовності, і нацистською армією.
Згідно із записами щоденника, в нинішньому Вроцлаві знаходяться 28 тонн золота, які були перевезені туди з одного з відділень Рейхсбанку. Інший скарб багатий різними монетами, медалями, ювелірними виробами та прикрасами, які нацистам передали аристократи на зберігання. В одному з тайників можна знайти 47 творів мистецтва, викрадених з французьких колекцій. Там картини Боттічеллі, Рубенса, Сезанна, Караваджо, Моне, Дюрера, Рафаеля і Рембрандта.
Представник фонду «Сілезійский міст», Роман Фурманьяк заявив, що ложа хотіла дочекатися моменту, коли всі люди, пов'язані з цими записами, помруть. І тепер, коли справжність щоденника перевірена п'ятьма німецькими установами, в тому числі фахівцями факультету історії мистецтв Геттінгенського університету, записи стали суспільним надбанням. Публікація щоденника була здійснена в честь сторіччя відновлення незалежності Польщі і 1100-річчя з часу заснування кведлінбургскої ложі.
Представники фонду мають намір повернути скарби у власність законним власникам. На даний момент всі схованки знаходяться під охороною «Сілезійского мосту». Поки відомо лише про декілька локацій: в глибокому колодязі і в ставку палацового парку міста Ополе, а також в бетонному саркофазі на дні місцевого струмка і в якійсь підземної оранжереї в Польщі.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.
Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.
Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...