60 тисяв бійців і ядерна зброя - не межа: Названа кількість російських військових в Криму

Загальна чисельність угруповань збройних сил Росії в окупованому Криму становить близько 60 тис. чоловік.

Фото: joinfo.ua

Про це заявили експерти фонду "Майдан закордонних справ" Андрій Клименко, Юрій Смілянський, Тетяна Гучакова і Ольга Корбут, повідомляють Патріоти України.

При цьому наголошується, що в перспективі чисельність російських військовослужбовців на півострові може вирости до 100-120 тисяч.

У той же час, на думку фахівців, на радикальну зміну військово-стратегічного балансу в регіоні вплинула не тільки чисельність військовослужбовців, скільки ударний ракетний потенціал і засоби його доставки, сконцентровані на території Криму за період його окупації.

"Фактично в центрі Чорного моря - на Кримському півострові - РФ створила і продовжує швидко нарощувати так звану Зону заборони доступу - A2AD, A2 / AD (англ. Anti-access and area denial zone), тобто захищену сферу, в яку війська супротивника не можуть потрапити без ризику понести неприйнятної шкоди", - йдеться в публікації.

За словами експертів, "захищена сфера" з центром в Криму утворена різними типами сучасних оперативно-тактичних ракетних комплексів сухопутного і морського базування.

Автори відзначають, що ракети комплексів "Іскандер", "Калібр" і "Бастіон" можуть нести ядерну бойову частину.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...