7-річній дівчинці, організм якої постарів на 60 років, провели унікальну операцію (відео)

Людей з такою хворобою за всю історію людства було тільки дві сотні.

В Україні провели стоматологічну операцію 7-річній дівчинці Ірині Химич з прогерією. Її організм вже постарів майже на 60 років. Такий випадок в країні єдиний, передають Патріоти України.

У дівчинки з'явилися температура, втрата апетиту і зубний біль, тому їй довелося йти до стоматолога. Ризики дуже великі, оскільки навіть складно ввести її в наркоз: занадто вузькі дихальні шляхи ускладнюють процес. "Будь-яке надмірне зусилля може привести навіть до перелому щелепи. Тому ми повинні вести себе дуже-дуже делікатно з нею", - розповів хірург-стоматолог Ігор Прощин.

Зміни в організмі Іри стали помітні, коли їй виповнилося три роки. "Коли дитина лисіє, і трохи не така шкіра, то зрозуміли, що щось не те з дитиною", - повідомив батько дівчинки. А її мама розповіла, що в країні немає лікарів, які взялися б за настільки рідкісне захворювання. "Інформація з Інтернету, з американських сайтів. З наших нічого немає", - сказала Діна Хіміч.

Мати сама веде історію хвороби дитини. На даний момент дівчинці вже пролікували сім зубів і два вирвали. Вони планують полетіти до Бостону – єдине місце, де вивчають цю хворобу, щоб врятувати Іру.

Джерело: ТСН.ua
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...