Але не зважаючи на все, вона радо приймала вітання від заступника селищного голови Віталія Кокарєва та всіх гостей, що вітали іменинницю. Разом із своєю подругою Вірою Палій охоче розповідають цікаві історії свого життя та співають пісень.
На знімках зображені солдати та місцеві мешканці. Фото зберігаються у Австрійському державному архів. Журналісти пропонують переглянути світлини селища Перегінське - тепер Рожнятівський район Івано-Франківської області, передають Патріоти України. Вони...
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...