"А чотири роки де були? У барлозі лапу смоктали?", - журналіст про розрив договору про дружбу з РФ

Міністерство закордонних справ України не може впоратися з викликами, які стоять перед країною, розривати договори з Росією потрібно було ще у 2014 році, коли вона почала агресію, вважає журналіст, засновник інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитро Гордон.

Журналіст, засновник інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитро Гордон вважає, що договір про дружбу, співробітництво і партнерство України з Росією потрібно було розірвати ще до початку агресії Росії проти України. Таку думку він висловив у ефірі телеканала "112 Україна", передають Патріоти України.

"Як це мило – через чотири роки після початку бойових дій розривати договір. А чотири роки де були? Спали? У барлозі лапу смоктали? Що робили?" – запитав Гордон.

На його думку, Міністерство закордонних справ України не може впоратися з викликами, які стоять перед країною. "Я вже давно говорив, що наше МЗС не відповідає тим викликам, які Україна має. Якесь воно безпорадне. Я не розумію, чому так відбувається. Невже не можна знайти гарних дипломатів? Яка у нас гарна школа! Зленко (Анатолій Зленко очолював МЗС у 1991–1994 і 2000–2003 роках. – ред.) один чого коштує! Це ж вершина, брила, це справжній міністр закордонних справ. Люди є, але туди, де ухвалюють рішення, потрапляють інші... Беруть тих, хто ближче до тіла, хто покірний, своєї думки бажано щоб не мав, щоб плив у фарватері рішень керівного класу, за родинними ознаками беруть... Тобто керують найбільшими напрямами не ті люди, які мають підготовку, освіту, інтелект, глобальність і розуміння завдань, що стоять перед країною, а тимчасовці", – вважає журналіст.

Він наголосив, що не розуміє, що зараз змінить розрив договору з Росією. "Розірвуть зараз цей договір. І що це змінить? Чому цього не зробили чотири роки тому? І чи немає тут прихованої провокації?" – сказав Гордон.

Договір про дружбу між Україною і Росією регламентує відносини між країнами. Якщо його буде розірвано, не виключено, що інші країни, з якими Україна підписувала такі документи, теж захочуть їх розірвати. "Чи немає ймовірності, що завтра почнуться проблеми із Закарпаттям, Галичиною, Буковиною? Це ж може стати прецедентом. Умовно кажучи, завтра Угорщина може сказати, що Закарпаття є частиною великої Австро-Угорською імперії, або Румунія – що Буковина була частиною їхньої території", – зазначив журналіст.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

п’ятниця, 30 вересень 2022, 6:11

30 вересня святкують день ангела жінок на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я, любові, благополуччя собі і своїй родині. Вранці в ...

З архіву ПУ. Кухня літа: Рецепти швидких, смачних та простих страв з кабачків

п’ятниця, 15 липень 2022, 23:55

Страви з кабачків – це те, без чого важко уявити собі літо! Цей овоч дуже універсальний – з кабачків можна готувати перші, другі страви та закуски. Рецепти з кабачками дуже прості у приготуванні, то ж з ними впорається будь-хто. Окрім своїх корисних вл...