"А Галя балувана!": Російських поліцейських обурили подаровані на Новий рік мандарини

Поліцейські обурилися, що вони проїхали понад 100 км, щоб отримати всього кілька ящиків мандаринів...

Російські поліцейські, які проходили службове відрядження на Північному Кавказі, залишилися незадоволені заохоченням у вигляді мандаринів, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

Як наголошується, що співробітники правоохоронних органів приїхали в Ханкалу Чеченської Республіки РФ, щоб отримати продовольчий пайок. У доповнення до нього було видано кілька ящиків з фруктами.

Поліцейські обурилися, що вони проїхали понад 100 км, щоб отримати всього кілька ящиків мандаринів. Як зазначається, за фактом інциденту була призначена службова перевірка.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...