А як у них: В Європі також борються з "євробляхерами" (відео)

Ранок вівторка в Україні розпочався із корків не лише в столиці, а й в регіонах. Власники автомобілів на іноземній реєстрації протестували проти нових правил розмитнення авто.

Голова парламентського комітету з питань податкової та митної політики запевняє, при розгляді закону пішли назустріч всім вимогам протестуючих, передають Патріоти України з посиланням на Факти ICTV.

За 2-річне авто із об’ємом двигуна до 2 літрів вартістю 10 тисяч євро доведеться викласти 3800 євро. За 5-річну машину, яку придбали за 7,5 тисяч євро – 3300. А за 20-річне – при вартості 1500 тисячі – 2300 євро.

У сусідній Молдові все це пройшли ще 2 роки тому. У 2016 році парламент Молдови проголосував за закон, у якому для машин, які були ввезені до листопада 2016 – не були зареєстровані – вартість розмитнення знизили на 70%.

На такі умови молдовські водії погодились одразу. В середньому розмитнення автомобіля обійшлося в тисячу євро. По закінченню пільгового періоду акцизні ставки знову зросли, як і штрафи. Окрім штрафу водію ще доведеться заплатити за послуги евакуатора, який вивезе машину за межі країни.

В Італії почала помічати автівки із болгарськими, румунськими чи польськими номерами. Виявилося, це один із способів економії. А ще водія такого авто майже неможливо притягнути до відповідальності при порушенні правил дорожнього руху, якщо його фіксують радари.

Італійському уряду урвався терпець. Цього місяця він ухвалив постанову: машини з іноземною реєстрацією можуть перебувати в країні не більше 60 днів – далі штрафи.

У Німеччині нині теж бум на автівки з польськими номерами. Найчастіше за їх кермом – мігранти зі Східної Європи – таким чином, вони економлять на страхуванні.

Схема проста – машину записують на родича, який проживає у Польщі. Оформлюють на себе доручення. Зазвичай такі автівки виявляють або поліцейські, або сусіди, які пильно слідкують, аби всі сплачували податки. Ще один спосіб зекономити – німцю купувати німецьку машину в Данії.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2025 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 27 квітень 2025, 0:10

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...

Світла середа 2025: Традиції і заборони третього дня після Великодня

середа, 23 квітень 2025, 7:40

Після Великодня почалася Світла седмиця. Кожен день цього тижня має свої традиції. Цьогоріч 23 квітня східні та західні християни разом відзначають Світлу середу. Про традиції третього дня Світлої седмиці переказують Патріоти України. Далі - мовою ориг...