А як же "брати"? Стало відомо, кого росіяни вважають найзапеклішими ворогами

Більше 60% опитаних громадян РФ вважають, що сьогодні у їх країни є вороги.

Громадяни Росії в більшості своїй вважають, що сьогодні у їх країни є вороги, а головними ворогами називають США, Україну і Євросоюз. Про це свідчать результати опитування Левада-центру, проведеного в РФ на початку грудня 2017 року, передають Патріоти України з посиланням на російський ресурс РБК.

Згідно з даними дослідження, 66% респондентів вважають, що у сьогоднішньої Росії є вороги, 21% заперечують їх наявність.

Головними ворогами для росіян, як показують результати опитування, є США (на думку 68% опитаних), Україна (29%) і ЄС (14%).

Далі в рейтингу ворогів РФ йдуть колишні республіки СРСР (такими їх назвали 10% респондентів), Польща (8%), Німеччина, НАТО і Англія (по 6%), прихильники фундаментального ісламу і терористичної організації Ісламська держава (5%).

По 4% опитаних росіян назвали ворогами своєї країни держави Близького Сходу і "тих, хто сьогодні перебуває при владі / чиновників / уряд / "друзів Путіна".

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...