А як же скрепи, Путін та Кримнаш? - Росіяни на Південних Курилах з нетерпінням очікують переходу островів до Японії

У соцмережах очікують різкого подорожчання нерухомості в зв'язку з можливою передачею двох островів Курильської гряди Японії. Багато хто відкрито заздрить жителям територій, яким пощастить вирватися "з обіймів Росії", навіть не покидаючи власної квартири.

Незважаючи на те, що офіційні, наближені до Кремля, ЗМІ Російської Федерації спростовують факт можливої передачі Курил Японії, суспільство розбурхують всілякі чутки і домисли, передають Патріоти України.

Це не дивно, з огляду на "здачу в оренду" Китаю сибірських областей. Чим же японці гірші? - приблизно так міркують обивателі і будують плани на майбутнє.

Уже не перший день на форумі thequestion.ru обговорюють найближче майбутнє південних Курил. З великої кількості повідомлень і питань, залишених як зареєстрованими, так і анонімними користувачами, стає ясно: передачу островів Японії фейком недобросовісних журналістів більшість не вважає.

Так, користувач під ніком Mikhail Vokabre Shcherbakov розповів співвітчизникам, що може очікувати населення спірних територій в разі "повернення в рідну гавань". У своїх висновках він посилається на думку міграційного юриста, що проживає в Японії. Михайло впевнений, що громадянство "новим японцям" отримати навряд чи вдасться, але зате депортувати з островів їх ніхто не буде."Найвірогіднішим рішенням буде розширення статусу "особливого виду на проживання"("токубецу Ейдзі", "special permanent resident"). Цей статус був створений як проміжний рівень між громадянством і видом на проживання для людей з колишніх японських колоній, Кореї, Тайваню, і їх нащадків", - уточнює Михайло.

Інші бояться повторення "кримської практики" і побоюються насильницького виселення на материк. Інші заспокоюють: може японці росіян до себе жити і не візьмуть, але виплатять гідну компенсацію за втрачене на островах житло.Користувач Дмитро Лімонов з сумом узагальнює тривалу дискусію: "Так жителі цих островів тільки раді будуть перейти хоча б у статусі "особливий вид на проживання" в Японію. Тому що уряду діла немає до Сибіру і Далекого сходу. В принципі, уряду є справа тільки до того, як би поцупити побільше".Тим часом, "головний новорос" РФ Ігор Гіркін попереджає Кремль про катастрофічні наслідки для країни, пов'язані з втратою Південних Курил і готовність збройно захищати територіальну цілісність РФ від "таких авантюр".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...