Незважаючи на те, що офіційні, наближені до Кремля, ЗМІ Російської Федерації спростовують факт можливої передачі Курил Японії, суспільство розбурхують всілякі чутки і домисли, передають Патріоти України.
Це не дивно, з огляду на "здачу в оренду" Китаю сибірських областей. Чим же японці гірші? - приблизно так міркують обивателі і будують плани на майбутнє.
Уже не перший день на форумі thequestion.ru обговорюють найближче майбутнє південних Курил. З великої кількості повідомлень і питань, залишених як зареєстрованими, так і анонімними користувачами, стає ясно: передачу островів Японії фейком недобросовісних журналістів більшість не вважає.
Так, користувач під ніком Mikhail Vokabre Shcherbakov розповів співвітчизникам, що може очікувати населення спірних територій в разі "повернення в рідну гавань". У своїх висновках він посилається на думку міграційного юриста, що проживає в Японії. Михайло впевнений, що громадянство "новим японцям" отримати навряд чи вдасться, але зате депортувати з островів їх ніхто не буде."Найвірогіднішим рішенням буде розширення статусу "особливого виду на проживання"("токубецу Ейдзі", "special permanent resident"). Цей статус був створений як проміжний рівень між громадянством і видом на проживання для людей з колишніх японських колоній, Кореї, Тайваню, і їх нащадків", - уточнює Михайло.
Інші бояться повторення "кримської практики" і побоюються насильницького виселення на материк. Інші заспокоюють: може японці росіян до себе жити і не візьмуть, але виплатять гідну компенсацію за втрачене на островах житло.Користувач Дмитро Лімонов з сумом узагальнює тривалу дискусію: "Так жителі цих островів тільки раді будуть перейти хоча б у статусі "особливий вид на проживання" в Японію. Тому що уряду діла немає до Сибіру і Далекого сходу. В принципі, уряду є справа тільки до того, як би поцупити побільше".Тим часом, "головний новорос" РФ Ігор Гіркін попереджає Кремль про катастрофічні наслідки для країни, пов'язані з втратою Південних Курил і готовність збройно захищати територіальну цілісність РФ від "таких авантюр".
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...