А як же скрепи, Путін та Кримнаш? - Росіяни на Південних Курилах з нетерпінням очікують переходу островів до Японії

У соцмережах очікують різкого подорожчання нерухомості в зв'язку з можливою передачею двох островів Курильської гряди Японії. Багато хто відкрито заздрить жителям територій, яким пощастить вирватися "з обіймів Росії", навіть не покидаючи власної квартири.

Незважаючи на те, що офіційні, наближені до Кремля, ЗМІ Російської Федерації спростовують факт можливої передачі Курил Японії, суспільство розбурхують всілякі чутки і домисли, передають Патріоти України.

Це не дивно, з огляду на "здачу в оренду" Китаю сибірських областей. Чим же японці гірші? - приблизно так міркують обивателі і будують плани на майбутнє.

Уже не перший день на форумі thequestion.ru обговорюють найближче майбутнє південних Курил. З великої кількості повідомлень і питань, залишених як зареєстрованими, так і анонімними користувачами, стає ясно: передачу островів Японії фейком недобросовісних журналістів більшість не вважає.

Так, користувач під ніком Mikhail Vokabre Shcherbakov розповів співвітчизникам, що може очікувати населення спірних територій в разі "повернення в рідну гавань". У своїх висновках він посилається на думку міграційного юриста, що проживає в Японії. Михайло впевнений, що громадянство "новим японцям" отримати навряд чи вдасться, але зате депортувати з островів їх ніхто не буде."Найвірогіднішим рішенням буде розширення статусу "особливого виду на проживання"("токубецу Ейдзі", "special permanent resident"). Цей статус був створений як проміжний рівень між громадянством і видом на проживання для людей з колишніх японських колоній, Кореї, Тайваню, і їх нащадків", - уточнює Михайло.

Інші бояться повторення "кримської практики" і побоюються насильницького виселення на материк. Інші заспокоюють: може японці росіян до себе жити і не візьмуть, але виплатять гідну компенсацію за втрачене на островах житло.Користувач Дмитро Лімонов з сумом узагальнює тривалу дискусію: "Так жителі цих островів тільки раді будуть перейти хоча б у статусі "особливий вид на проживання" в Японію. Тому що уряду діла немає до Сибіру і Далекого сходу. В принципі, уряду є справа тільки до того, як би поцупити побільше".Тим часом, "головний новорос" РФ Ігор Гіркін попереджає Кремль про катастрофічні наслідки для країни, пов'язані з втратою Південних Курил і готовність збройно захищати територіальну цілісність РФ від "таких авантюр".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...