А пошиють, певно, євреї: На росТБ "військовий експерт" заявив, що в Україні росіян змусять носити знаки, як нацистських "унтерменшів" (відео)

Російський пропагандист Ігор Коротченко, який називає себе військовим експертом, видав маразматичну заяву про те, що в Україні нібито ведуть політику фашистського геноциду щодо росіян.

Так, він висловив упевненість в тому, що їх нібито змусять носити особливі знаки, як це було з євреями за нацистського режиму. Своїми відірваними від реальності домислами рупор Кремля поділився в ефірі пропагандистської програми "60 хвилин" на телеканалі "Росія 1", коментуючи прагнення України зробити державну мову пріоритетним в публічних сферах життя, передають Патріоти України.
"Давайте скажем, как это называется. Четко по-русски, а вы можете перевести на украинский язык, — это называется обыкновенный фашизм. Вот эти недобитки бандеровские, пришедшие к власти, сейчас начинают террор против русских, дальше будут расовые законы, как в Германии, а дальше русских заставят носить и специальные отличительные знаки!", - висловився він, намагаючись загострити обстановку в студії страхітливими вигадками.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...