А пошиють, певно, євреї: На росТБ "військовий експерт" заявив, що в Україні росіян змусять носити знаки, як нацистських "унтерменшів" (відео)

Російський пропагандист Ігор Коротченко, який називає себе військовим експертом, видав маразматичну заяву про те, що в Україні нібито ведуть політику фашистського геноциду щодо росіян.

Так, він висловив упевненість в тому, що їх нібито змусять носити особливі знаки, як це було з євреями за нацистського режиму. Своїми відірваними від реальності домислами рупор Кремля поділився в ефірі пропагандистської програми "60 хвилин" на телеканалі "Росія 1", коментуючи прагнення України зробити державну мову пріоритетним в публічних сферах життя, передають Патріоти України.
"Давайте скажем, как это называется. Четко по-русски, а вы можете перевести на украинский язык, — это называется обыкновенный фашизм. Вот эти недобитки бандеровские, пришедшие к власти, сейчас начинают террор против русских, дальше будут расовые законы, как в Германии, а дальше русских заставят носить и специальные отличительные знаки!", - висловився він, намагаючись загострити обстановку в студії страхітливими вигадками.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...