"А тепер усе інакше": Клімкін розповів, як російські пропаганд*ни пишуть тексти для Лаврова та Захарової

На думку міністра, російська сторона «котиться до своєї окремої реальності».

Павло Клімкін

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що тексти для МЗС Росії пишуть на російських пропагандистських каналах. Про це міністр написав на своїй сторінці в Twitter, передають Патріоти України.

На думку Клімкіна, російська сторона «котиться до своєї окремої реальності». Він підкреслив, що ця реальність відрізняється від реальності західних країн, а також «всього адекватного світу».

«Раніше в МЗС Росії писали тексти для пропагандистських каналів, тепер ці канали пишуть тексти для МЗС», — заявив Клімкін.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Самая мерзкая крыса режима бежала с корабля", - російський журналіст

неділя, 26 січень 2020, 19:30

Помічник президента РФ Владислав Сурков залишив державну службу. Про це у своєму блозі пише російський журналіст Олександр Хоц, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "Одна из самых мерзких крыс режима бежала с корабля. Перед процессом по...

"Грядут перемены?": Російська "Вікіпедія" відправила ватажка терористичної "ДНР" у відставку

неділя, 26 січень 2020, 19:01

Чому насправді змінилися дані про «етапи великого шляху» цього персонажа, не відомо. У біографії колишнього МММ-ника тепер написано наступне: дата вступу на посаду - 20 листопада 2018 року, а в наступній сходинці, там де зазвичай пишуть дату відходу з ...