"Абсолютно дебільна ідея Кремля повністю провалилася", - експерт

Москва поступово відмовлятиметься від проекту "Новоросія"...

Росія не змогла підняти всі українські області на бунт, аби створити низку підконтрольних Кремлю псевдореспублік. "Та хоч ідея з "Новоросією" і виявилась провальною, "рузкава міра" остерігатись треба", - заявив військовий експерт, волонтер і ветеран війни на Донбасі Мирослав Гай, передають Патріоти України з посиланням на Главред.

"Я думаю, що ідея "Новоросії" провалилася. Ця абсолютно дебільна ідея — створити в Україні різні "народні республіки" — повністю провалилася. Я думаю, що Москва буде потроху відмовлятися від цієї ідеї", — сказав Гай.

Менше з тим, за його словами, Росія не полишатиме спроб влаштувати свою диктатуру в Україні, прикриваючись пропагандистськими гаслами, на кшталт "захистимо "рузькій мір, мову, людину, віру" тощо.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...