Адепти "руского міра" розкритикували роботу родича вірного путіноїда

Фільм російського режисера, зятя Микити Міхалкова Резо Гігінешвілі "Заручники" розкритикували любителі "руского міра".

Кіно вперше представили публіці в лютому 2017 року на кінофестивалі в Берліні. Ця картина розповідає про трагічні події 1983 року в Тбілісі. Тоді семеро молодиків із грузинської золотої молоді захопили літак Ту-134А, щоб втекти з СРСР, - передають Патріоти України з посиланням на "Комсомольскую правду".

За відправну точку тієї трагедії стало весілля. Наречена - 19-річна Тінатін Патвіашвілі, студентка 3-го курсу архітектурного факультету Академії мистецтв, дочка вченого і родичка секретаря ЦК Компартії Грузії. Наречений - 21-річний актор Гега Кобахідзе, син знаменитого кінорежисера Михайла Кобахідзе. Незадовго до весілля Гега почав зніматися в культовому фільмі Тенгіза Абуладзе "Покаяння".

Гості на весіллі піднімали тости за молодят і бажали їм побільше дітей, ще не знаючи, що наречена Тінатін пішла в РАЦС вагітною. Серед запрошених на святі була співробітниця тбіліського аеропорту. У розпал веселощів молодята підсіли до неї і розповіли: після свята вони з друзями вирушають у весільну подорож у Батумі. Наречені попросили зробити їм подарунок - провести через депутатську залу швидко і без огляду багажу. Гостя відповіла: "Звичайно!" - і влаштувала все за пару дзвінків.

На наступний день, 18 листопада, коли весілля продовжувало співати і танцювати, молодята попрощалися з батьками і разом із друзями поїхали в аеропорт. Через депутатську залу семеро людей пронесли в літак пістолети "ТТ", револьвери наган і дипломат із навчальними гранатами, переробленими на бойові.

Пізніше слідство з'ясує, що наречений Гега Кобахідзе за кілька місяців до весілля привів своїх друзів на закритий показ фільму "Набат" про викрадення літака. Ця навчальна стрічка для співробітників спецслужб і стала посібником для повітряних терористів. З неї злочинці дізналися, як захопити літак, остаточно вирішивши рвонути на Захід за вільним життям.

У результаті невдалого викрадення загинули семеро осіб: двоє членів екіпажу і бортпровідниця, двоє пасажирів і двоє терористі. Ще 12 осіб отримали поранення.

Фільм розкритикували любителі "руского міра". "Несвобода, від якої бігли трагічні герої тих давніх подій, показана вкрай суперечливо. Перша частина картини повинна переконати глядача в тому, що персонажам, що зважилися на відчайдушні заходи, дійсно чогось не вистачало, але це вийшло слабо, довелося навіть ближче до фіналу підставляти конструкції милиці у вигляді монологів старих і матерів на тему "Ну чого ж вам не вистачало? Все ж було у вас, дурнів", - пише Євген Ухов у рецензії на Film.ru.

Режисера звинуватили в упередженому висвітленні подій.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...