Адже поряд такий кавалер на "Ху": Квітуча удова Кобзона на поминках фарбувала губи і посміхалася (фото, відео)

Атмосфера на поминках була зовсім не траурна. Гості, що прийшли на захід, весело спілкувалися, обіймалися, посміхалися, розповідали тости, жарти і активно аплодували.

На YouTube з'явився запис з VIP-поминок по Йосипу Кобзону під назвою "Прощальний тост кращого друга Йосипа Кобзона". В описі до ролика автор вказує, що на відео з тостом виступає Анзорі Кікалішвілі, російський політичний і громадський діяч, передають Патріоти України.

Переглянувши запис, можна переконатися, що атмосфера на поминках зовсім не траурна. Гості, що прийшли на захід, весело спілкуються, обіймаються, посміхаються, розповідають тости, жарти і активно аплодують.

Здивувала і вдова Йосипа Кобзона: жінка на ім'я Неллі мило розмовляла з друзями за столиком, а потім почала наводити марафет. Однією рукою вона натхненно фарбувала губи помадою, а іншою - тримала дзеркальце.


Джерело: Сегодня
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...