"Ай да Путин! Ай да с*кин сын!": "Заметили, Вольдемар Плешивый еще и головой вертит вслед за буквами? Видно, что читает по слогам", - мережа про Пушкіна у виконанні ВВП (відео)

Президент Росії Володимир Путін нарвався на хвилю критики в мережі через те, що робив вигляд, що читає Пушкіна під час саміту СНД.

"Путин на саммите СНГ. Читает Пушкина? Что он этим демонстрирует? Актер погорелого театра!" - пишуть в коментарях, іронізуючи над роликом, опублікованими кремлівським виданням, передають Патріоти України.

"Пушкин перевернулся в гробу от такого ху*ловского "читателя", "Плешивый щеголь, враг свободы", "Дешевый понторез", "Может у него там инструкции вставлены на фосмажерные обстоятельства", "А вы заметили, что Вольдемар Плешивый ещё и головой вертит вслед за прочитанными буквами? Видно, что читает по слогам, тот еще чтец", - коментують в мережі.

"При амнезии это бывает. Внутри шпаргалка о том, что надо делать и в каких местах подписывать. Весь сценарий изящно поместили в томик Пушкина. Двойная польза - не забудет и солидности в глазах лохов добирает", - припустили в мережі.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Верифікація субсидій: Як проводитимуть і хто постраждає найбільше

неділя, 20 жовтень 2019, 22:45

Парламент проголосував за законопроект №1231 "Про верифікацію і моніторингу державних виплат". Журналісти проаналізували, за що зможуть позбавити виплат субсидіантів і з яких джерел будуть черпати відомості чиновники, передають Патріоти України з посил...

Quantum Stealth: Матеріал, що дає невидимість, винайшли канадські вчені (відео)

неділя, 20 жовтень 2019, 22:38

Раніше технології такого рівня описувалися у фантастичній літературі. Вчені з канадської компанії Hyperstealth винайшли камуфляжний матеріал під назвою Quantum Stealth, за допомогою якого змогли створити "щит невидимості", передають Патріоти України з ...