Акції "Національного корпусу": "Аваков не хоче дозволити Порошенку отримати абсолютну владу", - політолог (відео)

Акції "Нацкорпусу" перейшли у відверту провокацію, яка грає не на користь Порошенка перед президентськими виборами, та можуть бути зрежисовані Аваковим.

Про це розповів політолог Петро Олещук, передають Патріоти України з посиланням на 24 канал.

– "Нацкорпус" не є суб’єктом на даному етапі електорального процесу. Якщо на них спрямовується певний негатив від суспільства, наприклад, через розгойдування ситуації, провокації, то вони цей негатив сприймають спокійно. Але з іншого боку для президента ця ситуація не передбачає позитивних кроків. Репресивні заходи влаштовувати, ігнорувати – не можна.

Чи багато політики в акціях "Нацкорпусу"?

– Все що відбувається перед виборами – завжди політика. Хоча всі розуміємо, що в даному випадку є проблема і відповіді, які ще ніхто не дав.

"Ефективність наших акцій може продемонструвати та швидкість розслідування, яка почалася після суспільного резонансу, який ми привернули. Ми бачимо, що прості мітинги чи публікації зовсім не впливають на порядок денний чи на зміни. Наші ж заходи були масовими, гучними й тому привернули увагу", – прокоментував керівник "Нацкорпусу" Дніпро Денис Котенко.

Чи могли "нацдружинників" використати у політичній грі, зрежисованій Аваковим? Чи поділяєте думку, що тут існує політичне протистояння між Порошенко й Тимошенко, а Аваков, який йде на вибори разом з Тимошенко, використовує власні ресурси.

– Безперечно зараз в політичній еліті є певний розкол й очевидно, що не всі ставляться позитивно до обрання чинного президента на другий термін. Аваков не хоче дозволити Порошенку отримати абсолютну владу.

Враховуючи, що Порошенко нібито створив певні умови для одноосібного господарювання, виходить, що у нас є "кишенькова армія" і її застосування на виборах дуже небезпечне.

– Конфлікт юрисдикцій може виразитися в день виборів, коли, наприклад, будуть фіксувати одні порушення, але не будуть інші. Це може призвести, якщо не до зриву виборів, то до серйозного сумніву щодо їх легітимності. Тенденція є небезпечна.

Тимошенко заявила, що Аваков це єдиний за всю історію незалежної України очільник МВС, який не буде грати на користь влади в момент голосування.

– Аваков достатньо збалансовано себе поводить, порівняно з Луценком, який абсолютно відверто став на сторону президента. Наприклад, як підтвердження, МВС надало публічності справі прослуховування штабу Зеленського.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...