Американська письменниця польського походження зазначила схожість між Голодомором та конфліктом на сході України

Американська письменниця та журналістка польського походження, лауреатка Пулітцерівської премії Енн Епплбаум вважає, що між політикою Йосипа Сталіна та Володимира Путіна щодо України можна провести паралелі.

В інтерв'ю британському телеканалу Sky News вона висловилася про те, що між подіями 30-х років та нинішньою кризою в Україні чимало схожого, передають Патріоти України з посиланням на ИноСМИ.Инфо.

Зокрема, у своїй новій книзі під назвою "Червоний голод" Епплбаум пише про навмисне фізичне винищення українців у 30-х роках шляхом заморювання. Сталін, за твердженням письменниці, мав на меті зруйнувати саму ідею України.

"Для Сталіна існування незалежної України було політичною проблемою. Це був виклик", – пояснила автор книги.

На її думку, політичний посил Росії не змінився і досі: РФ продовжує посягати на державний суверенітет України.

Не хочеться проводити близьку аналогію, але зрозумілим є те, що російський режим і сьогодні вважає Україну ідеологічним викликом. Молодь київського Майдану – це саме той тип натовпу, який Путін побоюється побачити коли-небудь у Москві. Тому і потрібно розбити його в Україні, подолати цей вид нестабільності, що надходить звідти, – констатувала Епплбаум.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Як дожити до 101 року: Американка-довгожителька розкрила секрет (фото)

вівторок, 11 серпень 2020, 8:50

У молодості вона стріляла з лука і займалася спортом, пережила Велику депресію і смерть коханого чоловіка. На святкування її 101-річчя зібралася вся велика родина: діти, онуки, правнуки і праправнуки. Мешканка американського штату Індіана Юніс Модлін з...

Відтворивши обличчя чоловіка, який жив 500 років тому, вченні були шоковані

вівторок, 11 серпень 2020, 8:24

За словами науковців, "в результатах немає ніяких сумнівів". Вчені створили тривимірну реконструкцію обличчя померлого 500 років тому чоловіка, скелет якого виявили в 1833 році, і були вражені - він виявився італійським художником Рафаелло Санті, відом...