Американська письменниця польського походження зазначила схожість між Голодомором та конфліктом на сході України

Американська письменниця та журналістка польського походження, лауреатка Пулітцерівської премії Енн Епплбаум вважає, що між політикою Йосипа Сталіна та Володимира Путіна щодо України можна провести паралелі.

В інтерв'ю британському телеканалу Sky News вона висловилася про те, що між подіями 30-х років та нинішньою кризою в Україні чимало схожого, передають Патріоти України з посиланням на ИноСМИ.Инфо.

Зокрема, у своїй новій книзі під назвою "Червоний голод" Епплбаум пише про навмисне фізичне винищення українців у 30-х роках шляхом заморювання. Сталін, за твердженням письменниці, мав на меті зруйнувати саму ідею України.

"Для Сталіна існування незалежної України було політичною проблемою. Це був виклик", – пояснила автор книги.

На її думку, політичний посил Росії не змінився і досі: РФ продовжує посягати на державний суверенітет України.

Не хочеться проводити близьку аналогію, але зрозумілим є те, що російський режим і сьогодні вважає Україну ідеологічним викликом. Молодь київського Майдану – це саме той тип натовпу, який Путін побоюється побачити коли-небудь у Москві. Тому і потрібно розбити його в Україні, подолати цей вид нестабільності, що надходить звідти, – констатувала Епплбаум.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. У Львові зі скандалом скасували концерт популярного українського гурту

четвер, 5 грудень 2019, 16:00

Артисти відмовилися відповідати на запитання: Чий Крим. У Львові скасують концерт гурту Время и Стекло в клубі Малевич, який заплановано на 5 грудня. Громадський активіст Антон Петровський розповів, що артисти відмовилися відповідати на запитання: Чий ...

Хіти тижня. "Яйцекілер" Януковича: Ким став студент, який атакував експрезидента (фото)

четвер, 5 грудень 2019, 15:30

Інцидент з Януковичем трапився 23 вересня 2004 року в Івано-Франківську. Романюк тоді був 17-річним студентом економічного факультету. "Герой дня. Пам'ятаєте відео, коли кинули яйце в Януковича? Людина, яка ризикнула таке зробити, – це він, нині заступ...