Американський генерал розповів про перспективи Мінських угод

Влада Росії підігріває конфлікт в Україні. Однак у Німеччини є важелі впливу на Росію, щоб активізувати процес реалізації мінських угод.

Про це заявив екс-командувач військами США в Європі генерал Бен Ходжес, передають Патріоти України з посиланням на закордонні ЗМІ.

Ходжес зазначає, що Кремль розвиває конфлікт в Україні і не робить нічого, "щоб прибрати за собою безлад". "Ми бачимо, який тиск вони здійснюють на український уряд. Особливо у Маріуполі. З цим керченським мостом. Російський флот заважає мореплавству і пересувається в Азовському морі", – зазначив він.

Екс-командувач сухопутними і аеромобільними військами наголошує, що така ситуація у найближчі рік-півтора може дуже серйозно зашкодити економіці України і, зокрема, економіці регіону поблизу Маріуполя.

Також Ходжес додав, що у Німеччини є важелі впливу на Росію, яких немає у інших країн, щоб "зрушити" процес реалізації мінських угод. "У них (Німеччини – ред.) є важелі у Росії, яких, мені здається, в інших немає. Нам потрібно лідерство Німеччини, щоб зрушити цей процес. Нам треба, щоб росіяни дали ОБСЄ виконувати свою роботу", – підкреслив Ходжес.

За його словами, наразі спостерігачі ОБСЄ не мають можливості відстежувати ситуацію на кордоні між Росією та Україною. Окрім того до Луганської та Донецької областей перевозиться техінка.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Москва, рятуючи "союзну державу", мобілізує латентних союзників: Кіпр вдруге заблокував санкції ЄС проти Білорусі

субота, 19 вересень 2020, 11:29

Кіпр пояснює свою протидію санкціям проти Білорусі прагненням домогтися введення штрафних заходів ЄС проти Туреччини. Водночас Кіпр пояснює свою протидію санкціям проти Білорусі прагненням домогтися введення штрафних заходів ЄС проти Туреччини, яка вед...

Президент присвоїв звання Героя України (посмертно) солдату Юрієві Горайському, загиблому під Докучаєвськом у 2016-му

субота, 19 вересень 2020, 11:15

Під час розвідки передова варта, в якій був і Горайський, вийшла на висоту в районі міста Докучаєвська, де зіткнулася з ДРГ противника. Під час ближнього бою Горайський зазнав смертельного поранення. Президент України Володимир Зеленський присвоїв зван...