Американці повертаються на Місяць: Маску приготуватись до надприбутків, "Роскосмосу" - до статусу "бананової республіки"

Певну конкуренцію у планах першої колонізації супутника Землі можуть скласти європейці, меншою мірою китайці та японці. Ну а росіяни з "потьомкінськими" прожектами Рогозіна стрімко скочуються на технологічну периферію.

NASA готується запустити тендер на комерційне транспортування вантажів на поверхню Місяця. Уже підписано 11 контрактів на перевезення вантажів і є більше 115 потенційних клієнтів, - передають Патріоти України з посиланням на Space News.

NASA відправила запит на отримання інформації про те, які компанії зможуть зайнятися доставкою вантажів на поверхню Місяця в найближче десятиліття. Це наступний крок в довгостроковому проекті з освоєння супутника Землі.

Одна з компаній, з якими вже працює NASA, Moon Express, завершить свою місію в кінці березня 2018 року. Це буде перша місія, яка відправить на Місяць корисні вантажі. Надалі планується здійснювати по одному подібному польоту в рік.

Пристрій компанії Astrobotic Technology планує здійснити свій перший політ в 2019 році в рамках місії Atlas 5 United Launch Alliance Atlas. Уже підписано 11 контрактів на перевезення вантажів і є більше 115 потенційних клієнтів.
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Заради доплат? - У лікарнях України розгорівся скандал, у МОЗ спростували

субота, 15 серпень 2020, 7:10

Серед українського суспільства ширяться чутки, мовляв, лікарі можуть навмисне вказувати про тести з позитивним результатом, щоб отримувати 300% надбавки до заробітної плати. За останню добу, 12 серпня, в Україні на коронавірус захворіли 92 медики. Зага...

"Перемен": Астролог розповів, чим закінчаться протести в Білорусі

субота, 15 серпень 2020, 6:50

Експерт передрік перемогу білоруського народу в протистоянні кривавому диктатору. Астролог відзначив, що недаремно символом білоруської революції стала пісня Віктора Цоя "Перемен". "Дата загибелі Цоя, який, як каже одна з версій, був убитий КДБ Радянсь...