Президент США Дональд Трамп і його найближче оточення контактували з представниками Росії, Wikileaks і посередниками понад 100 разів до його інавгурації під час президентської кампанії 2016 року, пише The New York Times з посиланням на власні джерела, передають Патріоти України.
За даними видання, щонайменше 17 представників президентської кампанії Трампа і його радників контактували з росіянами, представниками Wikileaks або ж з посередниками.
Йдеться про понад 100 особистих зустрічей, телефонних переговорів, листів по електронній пошті, смс і листування в Twitter. Водночас в розслідуванні йдеться, що подібні контакти з боку РФ неодноразово відкидалися.
З самим Трампом після висунення його кандидатури на посаду президента США кілька разів контактували підприємець Арас Агаларов і його син Емін Агаларов.
Бізнесмени також допомагали в організації зустрічі в Trump Tower в 2016 році.
Також в розслідуванні йдеться про шість особистих контактів американського лідера, про 17 зустрічей його колишнього адвоката Майкла Коена і його сина Дональда Трампа-молодшого.
Також з росіянами п'ять разів особисто контактував екс-радник президента Майкл Флінн і 18 разів - екс-радник Роджер Стоун.
Нагадаємо, колишній глава ФБР Роберт Мюллер уповноважений Мін'юстом США розслідувати втручання РФ у президентські вибори 2016 року. Він, зокрема, займається розслідуванням можливої змови виборчого штабу Дональда Трампа та РФ.
Трамп заперечує змову з росіянами, а розслідування вважає "полюванням на відьом". Глава Білого дому також неодноразово погрожував припинити розслідування Мюллера, проте не поспішає цього робити через політичні наслідки.
В межах цього розслідування суд присяжних визнав винним колишнього главу передвиборчого штабу Трампа Пола Манафорта, який співпрацював з Партією регіонів і екс-президентом України Віктором Януковичем.
Після виборів президента США восени 2016 року Центральне розвідувальне управління США дійшло висновків, що хакерські атаки з боку Росії на офіційні установи в США під час президентської кампанії були спрямовані безпосередньо на підтримку Дональда Трампа, а не на дискредитацію самого процесу демократичних голосувань.
Пізніше національна розвідка США виклала в публічний доступ незасекречену версію доповіді про "втручання Росії у вибори". Документ має і секретну версію, яку раніше представили Бараку Обамі і Дональду Трампу.
Згідно з документом, президент Росії Володимир Путін наказав провести хакерські атаки з метою вплинути на вибори в США.
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...