Президент США Дональд Трамп і його найближче оточення контактували з представниками Росії, Wikileaks і посередниками понад 100 разів до його інавгурації під час президентської кампанії 2016 року, пише The New York Times з посиланням на власні джерела, передають Патріоти України.
За даними видання, щонайменше 17 представників президентської кампанії Трампа і його радників контактували з росіянами, представниками Wikileaks або ж з посередниками.
Йдеться про понад 100 особистих зустрічей, телефонних переговорів, листів по електронній пошті, смс і листування в Twitter. Водночас в розслідуванні йдеться, що подібні контакти з боку РФ неодноразово відкидалися.
З самим Трампом після висунення його кандидатури на посаду президента США кілька разів контактували підприємець Арас Агаларов і його син Емін Агаларов.
Бізнесмени також допомагали в організації зустрічі в Trump Tower в 2016 році.
Також в розслідуванні йдеться про шість особистих контактів американського лідера, про 17 зустрічей його колишнього адвоката Майкла Коена і його сина Дональда Трампа-молодшого.
Також з росіянами п'ять разів особисто контактував екс-радник президента Майкл Флінн і 18 разів - екс-радник Роджер Стоун.
Нагадаємо, колишній глава ФБР Роберт Мюллер уповноважений Мін'юстом США розслідувати втручання РФ у президентські вибори 2016 року. Він, зокрема, займається розслідуванням можливої змови виборчого штабу Дональда Трампа та РФ.
Трамп заперечує змову з росіянами, а розслідування вважає "полюванням на відьом". Глава Білого дому також неодноразово погрожував припинити розслідування Мюллера, проте не поспішає цього робити через політичні наслідки.
В межах цього розслідування суд присяжних визнав винним колишнього главу передвиборчого штабу Трампа Пола Манафорта, який співпрацював з Партією регіонів і екс-президентом України Віктором Януковичем.
Після виборів президента США восени 2016 року Центральне розвідувальне управління США дійшло висновків, що хакерські атаки з боку Росії на офіційні установи в США під час президентської кампанії були спрямовані безпосередньо на підтримку Дональда Трампа, а не на дискредитацію самого процесу демократичних голосувань.
Пізніше національна розвідка США виклала в публічний доступ незасекречену версію доповіді про "втручання Росії у вибори". Документ має і секретну версію, яку раніше представили Бараку Обамі і Дональду Трампу.
Згідно з документом, президент Росії Володимир Путін наказав провести хакерські атаки з метою вплинути на вибори в США.
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...
Після Великодня почалася Світла седмиця. Кожен день цього тижня має свої традиції. Цьогоріч 23 квітня східні та західні християни разом відзначають Світлу середу. Про традиції третього дня Світлої седмиці переказують Патріоти України. Далі - мовою ориг...