Андрій Заводюк: їх об'єднує одна ідеологія - ненависть до вільного світу і до України

Якщо подивитися на останні роки Донбасу і Росії, там можна побачити дуже багато спільного.​

Фото: Дзеркало тижня

Український блогер Андрій Заводюк розповів про спільність східного сусіди і Донбасу, повідомляють Патріоти України.

Злидні на початку 90-х, велика кримінальна війна за ресурси, підйом на нафту і газ в РФ і на вугіллі і металі на Донбасі, потім був похід Донбасу на Київ і походи Росії на Кавказ і теж на Київ.

Ідеологія, яка об'єднує ці дві орди однакова - ненависть до вільного світу і до України, як до найближчої точки цього вільного світу.

У пошані там мир кримінальний і блатний.

Донбасу в Києві вже обламали роги на Майдані і зараз він разом з Росією закрився в своєму заповіднику, що є сил відбиваючись від неминучого - поглинання цього анклаву України і повної утилізації недобитків кримінальної, проклемлевского режиму, що існував там до Майдану і паразитувати на залишках радянської власності.

Росія, піднявшись на нафту і газ, теж захотіла впливу і експансії, і теж похід не вдався. Все йде до неминучої розв'язки, яка може настати в будь-який день.

Янукович і Путін діють більше методами мафіозних баронів, ніж політиків. Обидва хворі клептоман і обидва неосвічені.

Донбас і Росія - суть одне: агресивна, що кочує, дика орда, що не визнають правил, тому що там, де є правила, для них немає лову.

І закінчити свій вік вони можуть однаково. Те, що відбувається останні 3,5 року на Донбасі цілком може виявитися генеральною репетицією краху самої Росії. І повертати ми будемо вже зовсім інший Донбас, забирати Крим будемо у зовсім інший Росії, а може бути навіть і не у Росії.

І ще одна схожість: Донбас знищується під радісні крики місцевих жителів, і Росія зараз знищується Путіним при повному одобрямсі самих же росіян.

Ось вони і є справжні мишебратья! За розуму!
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...