Андрій Заводюк: їх об'єднує одна ідеологія - ненависть до вільного світу і до України

Якщо подивитися на останні роки Донбасу і Росії, там можна побачити дуже багато спільного.​

Фото: Дзеркало тижня

Український блогер Андрій Заводюк розповів про спільність східного сусіди і Донбасу, повідомляють Патріоти України.

Злидні на початку 90-х, велика кримінальна війна за ресурси, підйом на нафту і газ в РФ і на вугіллі і металі на Донбасі, потім був похід Донбасу на Київ і походи Росії на Кавказ і теж на Київ.

Ідеологія, яка об'єднує ці дві орди однакова - ненависть до вільного світу і до України, як до найближчої точки цього вільного світу.

У пошані там мир кримінальний і блатний.

Донбасу в Києві вже обламали роги на Майдані і зараз він разом з Росією закрився в своєму заповіднику, що є сил відбиваючись від неминучого - поглинання цього анклаву України і повної утилізації недобитків кримінальної, проклемлевского режиму, що існував там до Майдану і паразитувати на залишках радянської власності.

Росія, піднявшись на нафту і газ, теж захотіла впливу і експансії, і теж похід не вдався. Все йде до неминучої розв'язки, яка може настати в будь-який день.

Янукович і Путін діють більше методами мафіозних баронів, ніж політиків. Обидва хворі клептоман і обидва неосвічені.

Донбас і Росія - суть одне: агресивна, що кочує, дика орда, що не визнають правил, тому що там, де є правила, для них немає лову.

І закінчити свій вік вони можуть однаково. Те, що відбувається останні 3,5 року на Донбасі цілком може виявитися генеральною репетицією краху самої Росії. І повертати ми будемо вже зовсім інший Донбас, забирати Крим будемо у зовсім інший Росії, а може бути навіть і не у Росії.

І ще одна схожість: Донбас знищується під радісні крики місцевих жителів, і Росія зараз знищується Путіним при повному одобрямсі самих же росіян.

Ось вони і є справжні мишебратья! За розуму!
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...