Апофіс смерті: Російська "РИА Новости" розповіла про астероїдну загрозу, котра може знищити людство 2036 року

Земля може загинути через зіткнення з тим чи іншим космічним тілом, у результаті природних або техногенних катастроф.

Так, найбільше вчених турбує астероїд Апофіс. Він повернеться у 2029 році і 13 квітня пройде всього у 38 тисячах кілометрів від центру Землі, передають Патріоти України з посиланням на "РИА Новости".

Існує маленька ймовірність, що він потрапить у шестисотметрову небезпечну зону, де гравітаційне поле планети змінить його траєкторію. Тоді при наступному поверненні в 2036-му році Апофіс зачепить нашу планету.

У зону ризику при зіткненні з Апофісом у 2036 році потрапляють російський Далекий Схід, країни Центральної Америки і Західна Африка.

Ще одна версія свідчить, що кінець світу прийде 13 листопада 2026 року.

У цей день чисельність населення Землі перестане рости по експоненті і почне рухатися до нескінченності. Вчені використовували в обчисленнях два параметри, що визначають долю будь-якої популяції живих істот, — фертильність і тривалість життя.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...