Апологети "русского мира" в Україні: Кум Путіна похизувався скасуванням заборони на російський культурний продукт у Львові

Водночас нардеп і заступник голови “Українського вибору” Василь Німченко заявив, що вони спробують скасують подібні рішення Житомирської, Волинської, Івано-Франківської та Тернопільської облрад.

У Громадянському русі кума Путіна Віктора Медведчука “Український вибір” похвалились, що суд скасував заборону на використання російськомовного культурного продукту у Львівській області. Про це повідомила прес-служба руху, передають Патріоти України.

“16 січня 2018 року Львівський окружний адміністративний суд в повному обсязі задовольнив позов Громадського руху, визнавши протиправним і недійсним рішення Львівської обласної ради VII скликання від 18 вересня 2018 року № 745 “Про мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на території Львівської області””, – повідомили в “Українському виборі”.

Там наголосили, що накладений Львівською облрадою мораторій на використання російськомовного культурного продукту порушує Конституцію, закони України і міжнародне законодавство.

“Ми і далі будемо відстоювати права російськомовного населення, домагатися скасування подібних антиконституційних рішень політиків, одержимих русофобською істерією”, – заявили в виконкомі руху.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...