"Армения фактически давно оккупирована РФ, а эти власти - просто ее марионетки", - Муждабаєв

Нинішня вірменська влада - злочинна, боягузлива і ганебна. Досить згадати їх підтримку анексії Криму, і більше, в принципі, нічого годі й говорити...

Про це на своїй сторінці у Facebook пише журналіст Айдер Муждабаєв, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

"Это враги Украины, и для своего народа они тоже враги. Это примерно такие же пацаны, как те, кто командует в Крыму убийцами из "самообороны" или крышует завербованных ФСБ таксистов в Геническе.

Абсолютно пророссийская, беспредельная бандитня, которая носит армянские фамилии, но на самом деле и мать родную продаст. Поэтому все нормальные люди, как мне кажется, поддерживают сейчас всех честных армян, которые протестуют, хотят вернуть своему народу власть в своей стране и достоинство.

Бандиты и российские проститутки править Арменией не должны. Они обязательно будут в итоге свергнуты, в этом у меня сомнения нет.

Но что-то мне подсказывает, что бандитам на этот раз удастся подавить протесты. Тем более — в их руках не только полиция, но и российский армейский контингент. У меня нет сомнений, что в крайнем случае и его бросят в бой против свободолюбивого армянского народа. Армения фактически давно оккупирована РФ, а эти власти — просто её марионетки.

Но это как раз тот случай, когда я хочу, чтобы в кои то веки мой пессимистический прогноз не оправдался. Очень хочу. Сил и мужества вам, братья-армяне."

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Привіт з 90-х: У Москві розкопали "братську могилу" (фото 16+)

субота, 22 лютий 2020, 18:30

У Москві розкопали останки трьох людей, імовірно убитих під час бандитських розборок в 1990-х роках. Страшну знахідку виявив екскаваторник Юрій Земляніцин під час будівництва розв'язки, повідомляється в російському Telegram-каналі "112", передають Патр...

В анексованому Криму засуха "вбила" на фермі три десятки корів

субота, 22 лютий 2020, 18:11

Тварини померли від голоду, який спричинила відсутність їжі через осінню посуху. В окупаційному "Державному комітеті ветеринарної медицини Криму" припускають, що те, що трапилося може бути пов'язано з посухою, і, як наслідок, відсутністю корму. "Однією...