Астролог розповів, коли в українській політиці з'являться нові обличчя

Він зазначив, що не варто чекати миттєвих змін, однак років "через п'ять-шість ми з вами і забудемо, що нами керували колишні комуністи".

Протягом найближчих семи років Україну очікує повне оновлення політичної еліти. Про це розповів астролог Влад Росс, передають Патріоти України.

Він пояснив таку ситуацію тим, що в найближчі роки Уран буде знаходиться в знаку Тельця. "Символ оновлення ситуації – Уран – у травні цього року увійшов в зодіакальний знак Тельця, і буде під цим знаком сім років. А це означає, що в України є великі шанси на зміни протягом найближчих семи років. Уран – це повне відторгнення старих політиків і прихід до влади молодих – тридцятирічних, сорокарічних політиків, максимум, п'ятдесятирічних", - розповів астролог.

Він зазначив, що не варто чекати миттєвих змін, однак років "через п'ять-шість ми з вами і забудемо, що нами керували колишні комуністи".

Як повідомив Росс, Уран також зруйнує вплив олігархів на українську політику. "Крім того, Уран зруйнує всю монополію олігархів на українську владу – олігархи підуть у небуття", - заявив він.

Джерело: УНІАН
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...