"Завдання цього колективу полягає в «інфільтрації» передових груп повітряним шляхом в конкретний район місцевості, проведення метеорозвідки, розвідки майданчики приземлення, прийому основних сил десанту тощо", - сказано в повідомленні.
Військові зазначили, що на базі даного підрозділу в перспективі буде сформована парашутна команда десантно-штурмових військ. І ці спортсмени-парашутисти візьмуть участь в престижних змаганнях, різних заходах, показових виступах і т.д. Крім того, безпосередніми завданнями можуть бути пошуково-рятувальні операції.
Начальником даного відділення призначений спортсмен-парашутист молодший лейтенант Андрій Бондарчук. На його рахунку більше тисячі стрибків з парашутом.
На знімках зображені солдати та місцеві мешканці. Фото зберігаються у Австрійському державному архів. Журналісти пропонують переглянути світлини селища Перегінське - тепер Рожнятівський район Івано-Франківської області, передають Патріоти України. Вони...
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...