Атакують з небес: В Україні з'явився новий військовий підрозділ (фото)

На базі підрозділу в перспективі буде сформована парашутна команда десантно-штурмових військ.

В десантно-штурмових військах України з'явився новий підрозділ. Про це повідомляє прес-служба Міноборони, передають Патріоти України.
Повідомляється, що для виконання певних завдань сформували комендатуру десантного забезпечення, в чий склад входить відділення десантного забезпечення.

"Завдання цього колективу полягає в «інфільтрації» передових груп повітряним шляхом в конкретний район місцевості, проведення метеорозвідки, розвідки майданчики приземлення, прийому основних сил десанту тощо", - сказано в повідомленні.

Військові зазначили, що на базі даного підрозділу в перспективі буде сформована парашутна команда десантно-штурмових військ. І ці спортсмени-парашутисти візьмуть участь в престижних змаганнях, різних заходах, показових виступах і т.д. Крім того, безпосередніми завданнями можуть бути пошуково-рятувальні операції.

Начальником даного відділення призначений спортсмен-парашутист молодший лейтенант Андрій Бондарчук. На його рахунку більше тисячі стрибків з парашутом.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...