"Автокефалія може коштувати Київському патріарху Філарету життя", - ветеран-розвідник

Патріарх Філарет і митрополит УАПЦ Макарій - кістка в горлі Кремля...

Патріарх Філарет

Кремль не може пробачити втрату впливу на Україну за допомогою своїх агентів через церкви МП, тому отримання Україною автокефалії може коштувати Київському патріарху Філарету життя. Про це заявив генерал-лейтенант, ветеран зовнішньої розвідки Василь Богдан, передають Патріоти України.

За його словами, Москва може навіть піти на фізичне усунення і священнослужителів УПЦ МП, які підтримали об'єднання церков. "Не виключається і фізичне усунення тих релігійних українських провідників, від яких зараз залежить проведення об'єднавчого собору і створення єдиної помісної православної церкви України, яка і отримає Томос", - зазначив Богдан.

Він додав, що саме Патріарх Філарет і митрополит УАПЦ Макарій - кістка в горлі Кремля. Не виключено, що ГРУ буде дано наказ зайнятися цими церковниками. У той же час генерал підкреслює, що і Філарет, і Макарій серйозно охороняються державою.

Богдан вважає, що в тій ситуації, в якій зараз знаходиться Росія, Путін навряд чи піде на крайні заходи. По-перше тому, що реакція Заходу буде дуже бурхливою. До того ж підуть чергові санкції, які Москва просто не переживе.

Джерело: Обозреватель
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

У МОЗ розвінчали черговий фейк: Куріння не захищає від COVID-19

субота, 28 березень 2020, 23:05

Під час куріння людина частіше торкається обличчя, і ця звичка може посилити розвиток хронічних хвороб. Інформація про те, що курці нібито більш захищені від COVID-19, неправдива, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу МОЗ. "По-перше, пі...

"Я пережив момент, дуже схожий на цей": Шевченко порівняв пандемію коронавірусу з Чорнобилем

субота, 28 березень 2020, 22:50

Головний тренер збірної України підкреслив, що вже десять днів не виходить з дому. Шевченко підкреслив, що знаходиться в самоізоляції у своєму будинку за межами Лондона: "У мене все добре, я живу за містом і замкнений у будинку вже майже десять днів. Є...