Правоохоронці можуть відібрати у водія права в декількох випадках. Рішення заборонити водіям керування автомобілями може прийняти тільки суд, передають Патріоти України.
Не варто ототожнювати позбавлення права керувати транспортними засобами з відстороненням від керування. Якщо, наприклад, поліцейський підозрює водія у керуванні авто у стані сп'яніння, він зобов'язаний обмежити можливість управляти машиною таким водієм. В такому випадку водія відстороняють від керування авто. Однак це не є ще позбавленням права керувати автомобілями.
Протягом трьох місяців суд повинен розглянути справу про притягнення водія до відповідальності, розібратися чи вчиняв водій правопорушення, у вчиненні якого його обвинувачують та, якщо водій винний, вирішити, яке покарання застосувати.
Сьогодні адміністративна відповідальність за вчинення порушень ПДР передбачена в Кодексі України про адміністративні правопорушення.
1. Створення аварійної ситуації. Прав позбавляють від 6 місяців до року.
2. Невиконання вимог працівників поліції про зупинку транспортного засобу – від 3 до 6 місяців.
3. Виїзд на залізничний переїзд у випадках, коли рух через переїзд заборонено – від 6 до 12 місяців.
4. Вчинення ДТП – від 6 до 12 місяців.
5. Керування транспортним засобом у стані сп'яніння – від 1 до 10 років.
Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...
Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...