Автомобіль високої прохідності для української армії розробили волонтери (фото)

Команда волонтерів політичної партії "Національний корпус" спільно з ветеранами бойових дій і бійцями полку "Азов" розробила вітчизняний військовий баггі - легкий автомобіль високої прохідності.

Про це під час тестування машини на полігоні розповів засновник і перший командир полку "Азов", лідер партії "Національний корпус" Андрій Білецький, передають Патріоти України з посиланням на Українські новини."Машина має відмінні показники подолання ділянок з пересіченою місцевістю завдяки незалежній підвісці 4х4 і високому кліренсу. При цьому сам автомобіль має відносно невелику висоту, що робить його менш помітним. Також він працює істотно тихіше інших наявних на озброєнні у нас автомобілів. Все це в сукупності робить його максимально бажаним для використання "на передку" по самому широкому функціоналу", - розповів Білецький.

За словами лідера "Національного Корпуси", весь процес створення баггі зайняв близько п'яти місяців і не коштував державі жодної копійки. Автомобіль повністю виготовлений з українських комплектуючих, а ціна виробництва одного баггі в базовій комплектації значно нижче існуючих нині на фронті західних зразків.При цьому базова модель може бути в найкоротші терміни в польових умовах оснащена різними видами озброєння і додатковим обладнанням під багато цілей: розвідка, зв'язок, коригування артилерійського вогню, оперативна евакуація поранених з передової, підвезення боєкомплекту на важкодоступні позиції по пересіченій місцевості.Разом з тим, Білецький висловив незадоволення існуючою в Україні системою прийняття техніки на озброєння, яка істотно ускладнює потрапляння нового баггі на фронт. "Нинішня українська система прийняття на озброєння нових розробок загубилася між старою радянською системою, і нової, по моделі країн Європи і НАТО, яка так і не була впроваджена в нас", - пояснив лідер "Національного корпусу".Оскільки експерти з команди Нацкорпуса на сьогоднішній день працюють на військові концерни в Європі за стандартами НАТО, команда розробників машини паралельно готує документи на неї за двома напрямками, зазначив Білецький."З одного боку, ми вимушені подавати документацію за радянсько-українською системою, щоб баггі був взятий на озброєння ЗСУ. З іншого боку, ми створюємо стандарт, який буде ратифікований в бібліотеці стандартів НАТО", - зазначив він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...