Азовська криза: Експерт розповів, як завдати потужного удару по Росії на морі

Щоб ефективно протистояти агресії Кремля, в тому числі і блокаді суден в Азовському морі, Україні потрібно зміцнювати свої військово-морські сили, а також ввести санкції проти портів РФ на Чорному та Азовському морях.

Про це повідомив експерт з питань Криму, головний редактор порталу BlackSeaNews, голова наглядової ради фонду "Майдан закордонних справ" Андрій Клименко, передають Патріоти України.

"Не хочу нікого ображати, але думаю, що коли маріупольський загін морської охорони буде належним чином стимульований і згадає не про рибу в Азовському морі, а про те, що вони мали там втрати ... Ми маємо 18 "вимпелів" - 2 корабля і 16 катерів. Треба, щоб всі вони були озброєні, а екіпажі - мотивовані захищати свою Батьківщину, а то прийде інша вітчизна", - переконаний експерт.

Також, за словами Клименка Україні потрібно посилювати свої військово-морські здібності. "У нас є морська піхота і вона дуже добре працює на березі, але моряки повинні ходити в море. Думаю, основне завдання держави - щоб у нас були кораблі, і чим швидше, тим краще", - заявляє експерт.

Також, за його словами, крім морського кордону, нам потрібні санкції проти Росії. "Я радий, що міністр інфраструктури Володимир Омелян теж підтримує ідею про те, що проти портів РФ на Чорному та Азовському морях треба ввести економічні обмеження. Коли він сказав про це вперше, в російському політикумі відразу почалася істерика, тому що всі вони - бізнесмени, а з Ростова, Таганрога і Єйська через Азовське море йде величезний морський експортний трафік. Йдеться про зерно, бензині, нафти, сірки. Якщо світ тільки дізнається про те, що Україна збирається підвести їх під санкції, то це вже буде дуже болючим ударом по ним, тому що міжнародні партнери не будуть надавати їм кредитів, не продовжуватимуть договорів і так далі. Бізнес дуже чутливий до подібних речей", - підкреслив Клименко.

Джерело: Апостроф
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Французи захищають своє право вести себе вдома за своїми правилами, а уряди ісламських країн вимагають, щоб вони вели себе за нормами ісламу", - російський журналіст

субота, 31 жовтень 2020, 11:30

Серія жовтневих терактів у Франції, жертвами якої стали кілька людей, це лише один із проявів тієї релігійної війни, яку ісламський світ веде проти Європи і її цінностей. "Серия октябрьских терактов во Франции, жертвами которой стали несколько человек,...

Хай розвалює недоімперію Путіна: Відомому сепаратисту, який "відмітився" на Донбасі, надали політичний притулок в РФ

субота, 31 жовтень 2020, 11:15

Як зазначив Айо, наступним кроком для нього стане отримання російського громадянства. Росія задовольнила клопотання про надання політичного притулку громадянину Латвії, який воював на боці терористів «ДНР» Бенессу Айо, відомому як «Чорний Ленін». Про ц...