"Бабуся Ліза" на пенсію не збирається: Королева Великобританії відзначає 92-й день народження... вдруге

Під час "офіційного" дня народження королева бере участь у Параді короля і роздає ордени.

Королева Англії Єлизавета II відзначає свій 92-й день народження в суботу, 9 червня. Також святкується 66-річчя відтоді, як вона піднялася на трон 1952 року, передають Патріоти України.

Однак це вже не перший день народження, який вона святкує цього року. Свій справжній день народження королева Англії зазвичай святкує в сімейному колі.
Королева Англії має два дні народження щороку: один на її фактичну дату народження, а інший на її "офіційний" день народження. Дата другого залежить від темпераментної британської погоди.
Традиція для монархів мати два дня народження була розпочата Джорджем II в 1748 році. Джордж народився в листопаді, і було визнано, що в той час було дуже холодно проводити щорічний парад. Було вирішено, що святкування його дня народження будуть об'єднані з військовим парадом, який відбувся навесні. Традиція для двох окремих днів народження, як і раніше, дотримується сьогодні.
Коли дні народження англійської королеви 2018 року
Королева народилася 21 квітня 1926 року. Її "офіційний" день народження змінюється щороку, але зазвичай припадає на другу суботу червня, для зручності. Минулого року він був відзначений у суботу, 17 червня. 2018 року він запланований на суботу, 9 червня. "Офіційний" день народження, як і раніше, відзначається в день військового параду.

В свій офіційний день народження королева, а також кілька інших членів королівської сім'ї будуть брати участь у так званому Параді Короля, перед появою на балконі у Букінгемі. Дивовижне видовище, яке починається і закінчується в Букінгемському палаці, буде включати більше 1400 солдатів, 200 коней і 400 музикантів.

Також в цей день королева нагороджує почесними званнями громадян, які досягли успіхів у суспільному житті або взяли на себе зобов'язання служити і допомагати Британії.
Королева Єлизавета II - найстаріший монарх, який правив Великою Британією, друге місце - у королеви Вікторії, яка жила до 81 року.
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...