Багаті теж плачуть: Названо невдаху року серед російських олігархів

Олег Дерипаска за рік втратив майже $6 млрд, і більше не входить до рейтингу 500 найбагатших людей світу.

Олег Дерипаска

Агентство Bloomberg опублікувало дані про річні фінансові втрати найбагатших людей світу, згідно з якими серед російських мільярдерів найбільш невдалим 2018 рік був для Олега Дерипаски. Його статки зменшилися на $5,7 млрд, передають Патріоти України.

Навесні бізнесмен потрапив під американські санкції. Дерипаска більше не входить до рейтингу 500 найбагатших людей світу.

При цьому, як зазначає агентство, для російських мільярдерів рік був в середньому менш невдалим, ніж для багатьох зарубіжних підприємців. У матеріалі повідомляється, що «загальні статки 25 найбагатших людей країни скоротилися лише трохи» - до $255 млрд. Втрати понесли 16 з 25 російських олігархів.

При цьому російські підприємці Леонід Міхельсон, Вагіт Алекперов і Геннадій Тимченко в цілому заробили за рік близько $9 млрд.

Сумарні статки 500 найбагатших людей світу скоротилися приблизно на $511 млрд протягом 2018 року.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...