"Баран таранит "новые ворота", - російський офіцер про атаку українських кораблів у Керченській протоці (відео)

Раніше Федеральна служба безпеки РФ опублікувала так звані "трофейні документи", які були вилучені у затриманих українських моряків після інциденту в Керченській протоці.

Колишній перший заступник військового коменданта Чечні, полковник запасу ВС РФ Олександр Глущенко піддав критиці дії російської сторони в Чорному морі і висміяв документи, які опублікувала ФСБ українською мовою, передають Патріоти України.
Виступаючи в передачі російського блогера Юрія Гіммельфарба, який покинув Росію, Глущенко відзначив, що документи ФСБ є фальсифікацією, оскільки українське командування апріорі не могло дати завдання морським судам пройти "таємно" через Керченську протоку. "Ви цю протоку бачили? Як там можна пройти непомітно на катерах, якщо навіть в найширшому місці з одного берега видно інший? А тут - цілих три судна!" - підкреслив він.

Оцінюючи ситуацію в Чорному морі в цілому, російський полковник зазначив, що дії українських моряків відповідають і вітчизняному, і міжнародному законодавству, чого не можна сказати про російських прикордонників-фсбшників.

Крім того, Глущенко, згадуючи, що назва українського буксира "Яна Капу" перекладається як "Нові ворота", порівняв російських силовиків з баранами, пригадуючи відому приказку.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Що то було? Мабуть, НЛО...": Над Києвом пролетіло відразу 17 "непізнаних літаючих об'єктів" (відео)

п’ятниця, 23 квітень 2021, 12:00

В мережі зазначають, що швидше за все на камеру потрапили супутники Ілона Маска.​. У ніч на четвер, 23 квітня 2020 року, над Києвом пролетіло відразу 17 "непізнаних літаючих об'єктів". Відповідне відео зняв журналіст Олександр Гончаров, передають Патрі...

З архіву ПУ. Біологічна зброя: Нобелівський лауреат заявив про штучне походження COVID-19

п’ятниця, 23 квітень 2021, 0:10

Вчений не вірить, що коронавірус пішов від диких тварин на ринку в китайському місті Ухань. Французький вірусолог, нобелівський лауреат Люк Монтаньє висловив теорію про те, що новий тип коронавірусної інфекції розробили в лабораторії в Китаї. Про це ві...