"Бацька - всьо"? - Росія готується скинути Лукашенка

Президент Білорусі Олександр Лукашенко проводить в країні політику, спрямовану на дистанціювання відносин з Російською Федерацією. При цьому Лукашенко публічно говорить про інтеграцію з Росією і братську любов, монетизуючи такі гасла.

Таку думку висловив відомий білоруський аналітик і блогер, експерт Українського інституту майбутнього Ігар Тишкевич, передають Патріоти України.

Експерт зазначив, що про наміри Кремля поглинути Білорусь говорять уже дуже давно. Раніше і сам Лукашенко виношував таку ідею, розраховуючи «на кремлівський трон». Але після приходу Путіна Лукашенко зрозумів, що в принципі такий варіант не проходить.
«Білорусь почала з Росією грати в гру, яка називається "нафту в обмін на поцілунки "або ж" гасла в обмін на гроші". Тобто Білорусь просто говорить про братську любов і інтеграцію, при цьому успішно вихолощуючи всі спільні договори, які містять конкретику, і залишається на певній дистанції. При цьому монетизує свої проросійські гасла», - зазначив Тишкевич.
За словами експерта, в Москві не відмовляються від планового зміщення Лукашенка і зараз намагаються знайти контакти з опозиційними політичними силами, в тому числі з націоналістами. Однак Тишкевич не вірить, що цей план може бути реалізований, тому що Лукашенко жорстко контролює опозиціонерів і занадто активним, особливо проросійським, закривається шлях у велику політику.

«У середовищі соціал-демократів є досить тривожні знаки, коли фактично до управління партіями приходять люди, які ще нещодавно були функціонерами проросійської комуністичної партії, які були в контактах з Зюгановим. Таке відбувається досить активно. Але я не думаю, що це буде відбуватися вічно - незабаром буде реакція білоруської влади», - зазначає він.

Джерело: Факты
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Грядут перемены?": Російська "Вікіпедія" відправила ватажка терористичної "ДНР" у відставку

неділя, 26 січень 2020, 19:01

Чому насправді змінилися дані про «етапи великого шляху» цього персонажа, не відомо. У біографії колишнього МММ-ника тепер написано наступне: дата вступу на посаду - 20 листопада 2018 року, а в наступній сходинці, там де зазвичай пишуть дату відходу з ...

У Києві біля церкви знайшли повішеного чоловіка

неділя, 26 січень 2020, 18:49

При огляді загиблого слідів насильницької смерті не знайшли. У Києві 25 січня на вулиці Ревуцького поблизу озера Сонячне знайшли труп. Тіло знаходилося біля церкви, з боку вулиці Здолбунівської, і було підвішено на дереві, передають Патріоти України з ...