"Бацька втратив контроль над країною", - дипломат про "тиху окупацію" Білорусі Путіним

Росія робить в сусідній державі все, що захоче, контролюючи всі процеси.

Таку думку висловив дипломат Богдан Яременко, передають Патріоти України з посиланням на Факты.

За його словами, білоруський президент «не самостійний» і він не зможе запобігти нападу Росії на Україну зі своєї території, якщо РФ вирішить це зробити. «Домовитися з ним ні про що не можна, у нього дуже давно, причому офіційно, немає контролю над країною. Доказ - союзний договір 1997 року між Росією і Білоруссю», - зазначив дипломат.

На його думку, анексія Білорусі Російською Федерацією вже відбулася, є тільки питання, коли президент РФ Володимир Путін захоче переформатувати статус цієї країни. «Тим більше, що ніякого протидії цьому (потрібно було створити там для росіян проблеми) ні Україна, ні світ не захотіли надавати. Підігрування Лукашенку лише прискорювало цей результат», - зазначив Богдан Яременко і додав, що росіяни давно взяли під контроль всі в Білорусі.

«Олександр Григорович любить нас повчати, мовляв, не дай Бог в Білорусі буде так, як в Україні. Та так і не треба. Зроблять все по-іншому», - вважає дипломат.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...