"Бацька втратив контроль над країною", - дипломат про "тиху окупацію" Білорусі Путіним

Росія робить в сусідній державі все, що захоче, контролюючи всі процеси.

Таку думку висловив дипломат Богдан Яременко, передають Патріоти України з посиланням на Факты.

За його словами, білоруський президент «не самостійний» і він не зможе запобігти нападу Росії на Україну зі своєї території, якщо РФ вирішить це зробити. «Домовитися з ним ні про що не можна, у нього дуже давно, причому офіційно, немає контролю над країною. Доказ - союзний договір 1997 року між Росією і Білоруссю», - зазначив дипломат.

На його думку, анексія Білорусі Російською Федерацією вже відбулася, є тільки питання, коли президент РФ Володимир Путін захоче переформатувати статус цієї країни. «Тим більше, що ніякого протидії цьому (потрібно було створити там для росіян проблеми) ні Україна, ні світ не захотіли надавати. Підігрування Лукашенку лише прискорювало цей результат», - зазначив Богдан Яременко і додав, що росіяни давно взяли під контроль всі в Білорусі.

«Олександр Григорович любить нас повчати, мовляв, не дай Бог в Білорусі буде так, як в Україні. Та так і не треба. Зроблять все по-іншому», - вважає дипломат.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...