Базарна баба Московського хамства: Офіційний речник МЗС Росії знов пройшлась по Порошенку

Представник МЗС зазначила, що політики і країни, які примушували Київ до проведеної ним політики протягом останніх років, повинні зажадати від діючої влади України дотримуватися якихось меж.

Марія Захарова

Під керівництвом президента Петра Порошенка Україна зайшла занадто далеко у своїх провокаціях, і ситуація, що склалася, сприятиме посиленню відповідальності підходу. Така заява пролунала від представника Міністерства закордонних справ Росії Марії Захарової, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

«Мені здається, зараз настав момент відповідального підходу і реальної допомоги Україні, тому що вона зайшла під керівництвом свого - навіть не знаю, як назвати, давайте назвемо - все-таки президента, занадто далеко в провокативних діях», - підкреслила Захарова.

Також представник МЗС зазначила, що політики і країни, які примушували Київ до проведеної ним політики протягом останніх років, повинні зажадати від діючої влади України дотримуватися якихось меж. Захарова підкреслила, що у російської сторони може закінчитися терпіння.

Вона нагадала про почастішали атаки на російські дипломатичні представництва, а також про інцидент в Керченській протоці, що стався 25 листопада.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...