Бджоли нашепотіли? - Ющенко заговорив про нормалізацію відносин з Росією

Невже третьому президенту України Москва пред'явила компромат, як в свій час його подільнику та наступнику Януковичу?

Нормалізація відносин України і Росії стратегічно важлива для обох країн. Така заява пролунала від колишнього президента України Віктора Ющенка, передають Патріоти України з посиланням на закордонні ЗМІ.

За його словами, найближчим часом питання розвитку відносин між двома країнами може бути поставлений на порядок денний, але лише за певних сприятливих умовах. «Але в сьогоднішніх обставинах не зрозуміють президента, якщо він буде розвивати економічні і ділові відносини з Росією», - сказав Віктор Ющенко. Також він додав, що, незважаючи на те, що вважає себе європейцем за переконаннями, він зробив перший візит до Москви.
За його словами, українці повинні зрозуміти, що інтереси країни простягаються не тільки на захід, але і на схід, на північ і на південь, і якщо влада бажають процвітання своїй нації, вони повинні нести відповідальність і вести відповідну політику, в тому числі і по відношенню до сусідньої Росії.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...