"Бессилие всесилия": На Росії розкрили істинний сенс послання президента РФ

В останньому посланні президента РФ Володимира Путіна до Федеральних зборів фактично показано визнання Кремля у втраті контролю над владою.

Про це у своєму блозі написала російський політолог Лілія Шевцова, передають Патріоти України.

Вона зазначила, що в промові Путіна простежувався прояв відвертого занепокоєння влади з приводу втрати контролю за настроями мас і падіння рейтингу. "Во внутренней политике свой список сюрпризов. Решение Кремля осуществить технологический "прорыв" в условиях санкций за счет экспроприации средств российского населения – верный способ ударить по своей базе. Кадровые зачистки уничтожают стабильность системы, которую обеспечивает обмен коррупции на лояльность аппарата власти. Если Кремль не гарантирует безопасность аппарата, нет и его лояльности!" – повідомила експерт.

Шевцова підкреслила, що надання державного даху для отримання особистої вигоди кремлівському оточенню і роздача державних функцій напрокат приватним особам тільки підсилює розкладання державності. "Даже тактические победы выглядят, как унижение. Да, сняли американцы санкции с Русала. Но ведь за счет введения в кампаниях Дерипаски внешнего управления со стороны минфина США. И как это соотносится с нашей державностью и нашим суверенитетом? Да, удалось (при помощи Германии) пробить строительство "Северного потока-2". Но радоваться не приходится: ЕС ввел ограничения, которые не позволяют загрузить газопровод полностью и делают его нерентабельным", – пояснила вона.

Політолог акцентувала, що владі не варто покладатися на силовиків, які зайнялися особистим збагаченням. "Возникает ощущение, что речь сегодня уже не идет о самодержавии. Где оно? Подчиняется ли Путину его собственная бюрократия, если ему приходится самому закрывать мусорные полигоны (требовать лично "там никого не пускать"), ибо Министерство внутренних дел и прокуратура его тоже не слышат ( президент жалуется, что после обращения к ним там "ничего не двигалось"). Начинаешь даже сомневаться, что в России все еще президентское правление!" – додала Шевцова.

Експерт зазначила, що Путін у своєму посланні раптом занепокоївся "заощадженням народу", намагаючись зупинити обвал його довіри до себе.

"Но сам президентский "нарратив" говорит о том, что система управления фактически работает против этого сбережения! Бессилие всесилия. Вот, о чем нам откровенно поведал президент Путин", – підсумувала Шевцова.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"З температурою можна голосувати": "У "червоних" регіонах COVID-19 вибори не скасують", - Магера (відео)

п’ятниця, 25 вересень 2020, 6:50

Вибори все одно відбудуться, але разом із тим Міністерство охорони здоров’я повинно подбати про профілактичні заходи. Місцеві вибори в Україні відбудуться, навіть якщо населений пункт потрапить до червоної зони за кількістю заражених коронавірусом. Вон...

При народженні постраждав мозок: У Харкові батьки стверджують, що через лікарів дитина народилася з інвалідністю

п’ятниця, 25 вересень 2020, 6:24

Батьки не встигли підписати договір з обраним лікарем, через що породіллю не хотіли приймати в перинатальному центрі. У Харкові батьки новонародженої дівчинки звинувачують медиків в тому, що їх дочка народилася з інвалідністю. У неї немає глотательного...