"Бессилие всесилия": На Росії розкрили істинний сенс послання президента РФ

В останньому посланні президента РФ Володимира Путіна до Федеральних зборів фактично показано визнання Кремля у втраті контролю над владою.

Про це у своєму блозі написала російський політолог Лілія Шевцова, передають Патріоти України.

Вона зазначила, що в промові Путіна простежувався прояв відвертого занепокоєння влади з приводу втрати контролю за настроями мас і падіння рейтингу. "Во внутренней политике свой список сюрпризов. Решение Кремля осуществить технологический "прорыв" в условиях санкций за счет экспроприации средств российского населения – верный способ ударить по своей базе. Кадровые зачистки уничтожают стабильность системы, которую обеспечивает обмен коррупции на лояльность аппарата власти. Если Кремль не гарантирует безопасность аппарата, нет и его лояльности!" – повідомила експерт.

Шевцова підкреслила, що надання державного даху для отримання особистої вигоди кремлівському оточенню і роздача державних функцій напрокат приватним особам тільки підсилює розкладання державності. "Даже тактические победы выглядят, как унижение. Да, сняли американцы санкции с Русала. Но ведь за счет введения в кампаниях Дерипаски внешнего управления со стороны минфина США. И как это соотносится с нашей державностью и нашим суверенитетом? Да, удалось (при помощи Германии) пробить строительство "Северного потока-2". Но радоваться не приходится: ЕС ввел ограничения, которые не позволяют загрузить газопровод полностью и делают его нерентабельным", – пояснила вона.

Політолог акцентувала, що владі не варто покладатися на силовиків, які зайнялися особистим збагаченням. "Возникает ощущение, что речь сегодня уже не идет о самодержавии. Где оно? Подчиняется ли Путину его собственная бюрократия, если ему приходится самому закрывать мусорные полигоны (требовать лично "там никого не пускать"), ибо Министерство внутренних дел и прокуратура его тоже не слышат ( президент жалуется, что после обращения к ним там "ничего не двигалось"). Начинаешь даже сомневаться, что в России все еще президентское правление!" – додала Шевцова.

Експерт зазначила, що Путін у своєму посланні раптом занепокоївся "заощадженням народу", намагаючись зупинити обвал його довіри до себе.

"Но сам президентский "нарратив" говорит о том, что система управления фактически работает против этого сбережения! Бессилие всесилия. Вот, о чем нам откровенно поведал президент Путин", – підсумувала Шевцова.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

В новому році ЗСУ вже отримали 25 модернізованих танків Т-72 (фото)

понеділок, 17 лютий 2020, 21:02

Перша партія відремонтованих Т-72 (15 одиниць) з покращеними ТТХ відправилася у війська 24 січня. Також повідомлялося й про другу партію (10 одиниць), що мала бути поставлена до ЗСУ до кінця минулого місяця. Збройні сили України у цьому році отримали в...

"Страну в заложники, или Что общего у россиян и канадских индейцев", - оглядач

понеділок, 17 лютий 2020, 20:54

Залізнична тактика канадських індіанців - частина війни племінних вождів проти держави Канада. Без усвідомлення владою цього факту проблему не вирішити. Про це у своєму блозі пише політичний оглядач Сергій Ільченко, передають Патріоти України. Далі - м...