"Без єдиного пострілу": "Захід перехоплює контроль над російським алюмінієм", - експерт

Політичний експерт звернув увагу на маловідомі факти, що стосуються економічних обмежень, що вводяться Заходом проти путінських олігархів. Ці заходи здатні не тільки занапастити економіку Росії, але і обернути тиск на користь авторам самих санкцій.

Український політолог Дмитро Суворов розповів про те, кому санкції йдуть на користь насправді. Поки російська пропаганда (нехай і з меншим ентузіазмом, ніж кілька років тому) намагається переконати своїх громадян у "користі санкцій", ситуацію з вигодою для себе використовують зовсім інші гравці, передають Патріоти України.

Свою точку зору експерт опублікував в facebook. Суворов звернув увагу на той факт, що олігарх Олег Дерипаска пожертвував зменшенням своєї частки в концерні "Русал" до 34 відсотків. І більшість місць в оновленій раді директорів зайняли громадяни США і Британії."Таким чином, алюмінієва промисловість Росії перейшла під контроль США і Британії. Без єдиного пострілу. Полонені отримають теплий одяг, сухі памперси і надію на отримання дивідендів у віддаленому майбутньому", - констатує експерт.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Кухня літа: Рецепти швидких, смачних та простих страв з кабачків

п’ятниця, 15 липень 2022, 23:55

Страви з кабачків – це те, без чого важко уявити собі літо! Цей овоч дуже універсальний – з кабачків можна готувати перші, другі страви та закуски. Рецепти з кабачками дуже прості у приготуванні, то ж з ними впорається будь-хто. Окрім своїх корисних вл...

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.