"Без єдиного пострілу": "Захід перехоплює контроль над російським алюмінієм", - експерт

Політичний експерт звернув увагу на маловідомі факти, що стосуються економічних обмежень, що вводяться Заходом проти путінських олігархів. Ці заходи здатні не тільки занапастити економіку Росії, але і обернути тиск на користь авторам самих санкцій.

Український політолог Дмитро Суворов розповів про те, кому санкції йдуть на користь насправді. Поки російська пропаганда (нехай і з меншим ентузіазмом, ніж кілька років тому) намагається переконати своїх громадян у "користі санкцій", ситуацію з вигодою для себе використовують зовсім інші гравці, передають Патріоти України.

Свою точку зору експерт опублікував в facebook. Суворов звернув увагу на той факт, що олігарх Олег Дерипаска пожертвував зменшенням своєї частки в концерні "Русал" до 34 відсотків. І більшість місць в оновленій раді директорів зайняли громадяни США і Британії."Таким чином, алюмінієва промисловість Росії перейшла під контроль США і Британії. Без єдиного пострілу. Полонені отримають теплий одяг, сухі памперси і надію на отримання дивідендів у віддаленому майбутньому", - констатує експерт.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...