Таку думку виданню "ГОРДОН" висловив колишній український розвідник Петро Копка, коментуючи переговори між північнокорейським лідером Кім Чен Ином і президентом Республіки Корея Мун Чже Іном, передають Патріоти України.
"Поки що основа для врегулювання ситуації на Корейському півострові доволі хитка. КНДР і Південна Корея, як і раніше, фактично перебувають у стані війни. Точки неповернення ще не пройдено. Розвиток подій залежить від багатьох факторів, але насамперед від позиції США та Китаю. Останнім часом ситуація дещо спростилася, оскільки від переговорів посунули Росію. І все зациклилося на чотирьох сторонах переговорів: з одного боку – Північна Корея і Китай, з іншого – США і Південна Корея. Тобто з переговорного процесу щодо Корейського півострова прибрали РФ, яка завжди намагалася вставити свої п'ять копійок. І стало легше", – підкреслив Копка.
За його словами, Північній Кореї було складно фінансувати свою ядерну і ракетну програми. "Коли був біполярний світ, КНДР могла покластися на СРСР і Китай. Нинішня Росія – не Радянський Союз. Тому північнокорейському керівництву довелося йти на цей крок. До того ж, на мою думку, їх підставили з усіма цими ракетами і ядерними випробуваннями. Тим самим змусивши йти на зближення зі США. КНДР – злиденна країна. Вони б просто не потягнули таких дорогих програм, як ядерна і ракетна. А Китай просто вирішив налагодити тісні зв'язки зі США, зосередившись на своїй економіці", – резюмував Копка.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...