''Без Росії нам крах!'': "Любий друзь" третього президента оскандалився прогнозом про майбутнє України

При цьому Червоненко стверджує, що Україні ще необхідно стати гідним суб'єктом, з яким РФ говоритиме.

Євген Червоненко

Україна не зможе економічно вистояти без допомоги Росії. Таку думку висловив колишній міністр транспорту і зв'язку Євген Червоненко в ефірі одного з українських телеканалів, передають Патріоти України.

"Я вважаю, що сьогодні без Росії нам економічний крах", — сказав він.

За його словами, найголовніше питання у країні на сьогодні — як перестати бути "приниженим жебраком у Заходу". При цьому Червоненко стверджує, що Україні ще необхідно стати гідним суб'єктом, з яким РФ говоритиме.

Політик акцентував, що нашій країні треба стати "завидною нареченою".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...