"Безперервний потік" туристів: У мережі показали свіжі фото з моста в анексований Крим

На новому Кримському мосту, поєднуючому окупований півострів з Росією, явно не спостерігається автомобільного трафіку, про який говорить пропаганда РФ.

Про це свідчать фото, опубліковані на Twitter сторінці RoksolanaToday & Крим, передають Патріоти України.

Варто відзначити, що фото зроблені в кінці серпня, коли туристи, які "запізнилися" на сезон, повинні поспішати на кримські пляжі, а вже відпочивші - їхати назад.

"Міст. Серпень. Рекорд. Мільйони їдуть до Криму і з Криму ... Не знаю, що додати ... Набридло навіть", - пише автор поста.

У коментарях відзначають, що на даний момент у російських пропагандистів є інша популярна тема - нібито натовпу їдуть на окупований півострів туристів з підконтрольною Україні територій.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...