Біда не приходить одна: У Криму - нова небезпека для здоров'я

У кількох населених пунктах Сімферопольського району ввели карантин через поширення амброзії.

Про це повідомляє кримський бізнесмен Олег Зубков, передають Патріоти України.

«Починаючи від Сімферополя і вздовж траси «Таврида» до самого Білогірська можна спостерігати густі зарості небезпечної карантинної рослини - амброзії. Вона вже починає зацвітати і наслідки цього можуть бути дуже сумними. Дуже шкода, що «кримська влада» не звертає на це уваги», - зазначив Зубков.

За його припущенням, така велика кількість амброзії біля траси «Таврида» може бути пов'язана з наявністю насіння цього небезпечного бур'яну в землі, привезеній для будівництва дороги. «Амброзія охоплює здебільшого насипи завезеної для будівництва траси землі», - розповів він.

У кількох населених пунктах Сімферопольського району ввели карантин через поширення амброзії. Наприкінці липня в селах Водне і Дем'янівка Сімферопольського району також ввели карантин через амброзію.

Амброзія - бур'ян, її пилок викликає алергічні реакції. Амброзія полинолиста - один з найнебезпечніших бур'янів-алергенів, поширений на території Криму і деяких інших регіонів України, а також Краснодарського краю сусідньої Росії.

Джерело: Крим.Реалії
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...